Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hétvégén házibuliba megyünk,...

Hétvégén házibuliba megyünk, ahova magunknak kellene vinni a piát. Milyen piát vigyek, amit nyugodtan ihatok, nem leszek hót részeg tőle? Csak jól szeretném magam érezni.

Figyelt kérdés
Alkoholtartalmúra gondoltam természetesen.
2009. jún. 1. 21:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
én is olyan tipus vagyok, mint te, hogy ha elkezdek inni, lány létemre nem birom abbahagyni, és nagyon gyorsan rettentően nőietlen állapotok kerekednek. Én azt tanácsolom, ihatsz bármit, és bármennyit, csak ivászat előtt egyél meg egy nagyobb szelet zsiros kenyeret. A zsir tökéletesen felfogja az alkoholt, nem leszel nagyon részeg csak spicces egy kicsit, és a reggeli másnaposságról is lemondhatsz:) Nekem legalábbis ez bevált. Szerintem egy próbát megér:)
2009. jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Cherry-t vagy Hubertus-t ajánlanám, ezek nem ütnek annyira, és érezni fogod egyből hol a határ. Bailey's nem ajánlom mert nagyon drága, viszont nagyon finom :P Tehát Hubertus-t vegyél és persze jó szórakozást! Mértékkel mindent..
2009. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát a Hubertus nem jó ötlet szerintem. 33%-al azért rendesen üt és ha olyan mint én hogy nem bírja abbahagyni akkor nem lesz jó vége. A bailey's azért jó mert alkohol tartalma tényleg van de finom is, női is és azért kellemesen is fogod érezni magad.

1.voltam

2009. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Uh, hubertust nem szeretem egy ideje :D

Barátommal veszünk egy üveg bort, azt biztos megisszuk felesben kólával, plusz barátom venni akar sört, és azt is iszunk.... Nem tudom mennyire jó ötlet... a bacardi breezer viszont jól hangzik! :) köszönöm a válaszokat!

2009. jún. 2. 21:10
 15/18 anonim válasza:
100%

Igyál pezsgőt narancslével keverve. A sört is keverd üdítővel fele felébe kb. Én fantával szoktam, van aki gyömbérrel vagy kólával.

A boros kólával akkor nincs gond, ha vmi olcsóbb kólával iszod, amiben nincs koffein. Pl. tesco cola. :)

2009. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

A pezsgőt sprite-tal szoktuk inni :D de köszi, kipróbálom azt is! :) Sört még soha nem kevertem itt az ideje azt is kipróbálni! :)


köszi a választ!! :)

2009. jún. 3. 19:34
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
bacardi Breezer
2009. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Felvizezett sör :D
2010. jan. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!