Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hétvégén házibuliba megyünk,...

Hétvégén házibuliba megyünk, ahova magunknak kellene vinni a piát. Milyen piát vigyek, amit nyugodtan ihatok, nem leszek hót részeg tőle? Csak jól szeretném magam érezni.

Figyelt kérdés
Alkoholtartalmúra gondoltam természetesen.
2009. jún. 1. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Fiú vagy lány vagy? Ha mértékkel fogyasztasz, semmitől nem leszel "hót részeg".
2009. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :)
2009. jún. 1. 21:32
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Bailey's, vodkanari, Valami csokilikőr. Ezek nem ütnek nagyon persze nem az egész üveg bedöntésére gondoltam mert akkor igen pl. a Bailey's 17%-os. De ihatsz bacardi breezert az finom de csak 4%-os. Jó bulizást!
2009. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszönöm!! :))


Csak az a helyzet, hogy ott mindenki inni akar, nagy szülinapi buli lenne... én meg nem nagyon bírom abbahagyni, ha elkezdek inni... (már nagyon régen ittam és ritkán szoktam) és azért szeretnék gyenge piákat, amiből ihatok... :) köszönöm szépen! :)

2009. jún. 1. 21:39
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Vigyel pezsgot vagy Baileys-t, attol fugg melyiket szereted.

Vagy menjel be egy nagyobb Tesco-ba vagy mas bevasarlok.-ba, es nezd meg hogy hany %-osok az alkoholok amik neked szimpatikusak. Jobb otletem nincs.

Esetleg egy uveg vorosbor, en azt is imadom.

Attol hogy a tobbiek vedelni akarnak neked egyaltalan nem kell!!!

2009. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszönöm! :))
2009. jún. 1. 22:31
 7/18 anonim válasza:
96%

Igyál fekete abszintot. 80%-os, de csak 2cl-et igyál és egyet, nem lesz semmi bajod, azon kívül, hogy kicsit megkönnyezed majd a jó öreg abszintot.

Szóval mindenből csak mértékkel, és nem fogod arccal törölni a padlót.

2009. jún. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a boroskóla az jó lehet mert azt sokáig el lehet kortyolgatni.Jó beosztással mindíg lessz valami előtted az asztalon.A rövidekkel az a gond hogy hamar bekortyolod és utána üresnek tünik az asztalod.arra figyelj hogy közben egyél is pár falatot.Semmiféleképpen ne keverj két vagy több féle piát mert úgy hamar "megüt".A mértékletességre vigyázz akkor nem lehet gond.Azt hogy mennyit iszol mennyiségre ahoz nem lehet hozzászólni hiszen egyénenként változik ki hogy bírja a kiképzést.Okosan csináld,jó szórakozást.
2009. jún. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Így van, ahogy előttem is írták írták, inkább valami kevertet igyál. A vodka narancs, vagy vodka gyömbér is finom és tudod szép lassan kortyolgatni.

Pezsgőt semmiképp, hamar üt a szénsav miatt és még a fejedet sem kíméli meg másnap.

2009. jún. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
95%
egyetertek az elottem szoloval, pezsgot semmikeppen. Az rosszabb, mintha bort innal tisztan, tapasztalatbol mondom:) Esetleg vihetsz Cherry-t, igaz 17% koruli, de tuti tul edes hogy megidd az egesz uveggel:) vagy pedig par doboz sor, es keverd be Sprite-tal az nem veszelyes es finom is.
2009. jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!