Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Voltál már annyira részeg,...

Voltál már annyira részeg, hogy majdnem detox-ban végezted?

Figyelt kérdés
És mitől ütötted ki magad ? vagy mondjuk valamilyen sztori részegen ? bocsi az idétlen kérdésért ,csak nem rég a barátaimmal beszélgetünk ,hogy ki mit csinált ilyen állapotban .Nem tartom magam nagy ivónak ,de évente egyszer beszoktam rúgni persze nem egyedül .és ez is szilveszter . mentek szilveszterezni valamerre ? mit iszok ilyenkor ? :D 18/F
2011. dec. 26. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2011. dec. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
igen :D sztem illett is volna detoxba menni... 2l sör, felesek, üvegböl pálesz, vodka, meg...azt hiszem h ennyi, de ezekböl nemtom mennyit ittam, a lényeg h ugy kiütöttem magam, ahogy illik, csak hát egy kis faluban voltunk, ahol napi 2x jár busz, és nem vittek el, olyan voltam mint a szemét, ráadásul kaja és víz se volt, azt hittem meg halok másnap reggel... mopndjuk egész este is:D telehánytam egy vödröt :DD
2011. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

volt, energia ital whiski-vel ify stépen összeöntve másfél litert megittunk, utána még egy fél üveg a másik whiskiből, ezek elött még 1-2 feles, onnan teleportáció, és otthon keltem fel , kérdeztem miket csináltam de mondták hogy semi gázt, csak kb felállni nem tudtam


am ja megyek szilveszterkor házibuliba, hát hogy mit iszunk? ami lesz:D de olyan állapotba mint akkor voltam nem akarok lenni soha többé

2011. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen...sokszor.

most házibuli lesz, hasonló állapottal. csendes ünneplést akarok...

2011. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, egyszer a sörömbe egy csomó bort beleöntöttek a drága barátaim, aztán arra még betoltam olyan 3-4 doboz sört, meg másfél liter kommersz szar bort, aztán még később besikerült két whiskey. Számoltam, 11-szer hánytam, telehánytam a wc-t, felállni nem tudtam, 2 órán át csak hánytam, a másnap meglepő módon nem is volt olyan borzasztó.
2011. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Engem múlthéten vittek be majdnem detoxba,de szerencsére anyám ismerte a rentőrt,így segítségével hazateleportáltam xD Volt minden. sör,bor,fröccsök,votka,pezsgő és jó sok kevert :D Az a baj én már nem emlékszem,de a többiek meséltek ;)


16/f

2012. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát voltam már detoxban csak nem alkoholtól hanem gyógyszertől, lazulni akartunk némi antidepresszánssal meg antipszichotikummal, de picit túltoltuk. Haveromnál nyomtuk, anyja talált meg minket és ő vitett be... nem emlékszem sokra szóval nem adott maradandót, de higgyétek el nem kellemes amikor ledugják a csövet...
2018. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!