Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Legutóbb mikor voltál részeg,...

Legutóbb mikor voltál részeg, mint egy állat? És mit (mennyit) ittál? :-)

Figyelt kérdés
CSAK ŐSZINTÉN ;-)

2011. dec. 20. 14:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
hétvégén. több mint 1,5l vodka narancsot ittam meg 1liter bort...
2011. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pár hete,nm itam sokat,de kevertem......:/
2011. dec. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*nem ittam
2011. dec. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ha éppen tudni akarod nekem tegnap véletlen előkeveredett valahogy apám.Volt nála egy üveg Whiskey.Anyámmal kimentek a piacra,addig lesétáltam a szobámból a konyhába és meghúztam a piát,de mint a vizet.Ezután visszatértem a szobámba forrasztgattam kábeleket.Hazajöttek,apám eltűnt a piájával együtt.Ennek örömére anyám felhozott valami bélragasztó Fütyülős körömlakklemosót,ittam belőle egy stampedlivel,meg kaptam egy doboz sört és azt is megittam.Utána lementem a konyhába meghúztam azt is,eltűnt a fele.Visszajöttem a szobámba,kis idő múlva kihánytam az egészet a reggeli csirke ragus tésztával együtt a tetőteraszomra,meg az ajtóra és a szőnyegre.Lefeküdtem aludni,mert egy kicsit szédültem,aztán felkeltem megittam egy doboz sört,szóltam anyámnak,hogy nedves takarítás kell a teraszomon,aztán némileg összekotortuk,de az érdemi takarítás csak ma reggel lett meg.
2011. dec. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"hétvégén. több mint 1,5l vodka narancsot ittam meg 1liter bort..."


És a 1,5 literből mennyi volt a Vodka? :-)

2011. dec. 20. 16:17
 6/11 anonim válasza:
100%

Nem szoktam sokat inni, elég rég volt már ilyen... Tavaj egy istenverte aljas ellenszenves riherongy vénasszony volt a matektanárom. Aki nem értette első hallásra a dolgokat, és netán visszakérdezett hogy ez mégis hogy van, azt hajlamos volt emberszámba se venni, és gyűlölni. Ez a folyamatos sértegetésen kívül abban nyilvánult meg, hogy a jó feladatokat is áthúzta nulla ponttal, arra hivatkozva hogy csúnyán ír az illető, vagy pedig "én nem ezzel a módszerrel tanítottam". Így hát az egész osztály 3 ember kivételével megbukott tavaj év végén matekból. Hozzáteszem, két egész(!!!) volt az átlagom, úgy buktatott meg... Szerencsére nem ő íratta a pótvizsgát, 80% körül megírtam, viszont rohadt sokat tanultam miatta a nyáron, rohadt sok mindenről(bulik, fesztiválok, néha még a barátaimat is hanyagolnom kellett) le kellett mondanom miatta. A pótvizsga után még volt pont egy hét nyár, csináltam is ennek ünnepére egy házibulit :D Voltunk vagy 15-en, fejenként egy üveg piával, de mind tömény, mert a bort és az üdítőt én álltam :)


Egyik barátom ezzel kezdte: Ha ezt nem iszod meg most rögtön, akkor ha megkezdődik a tanév, egész első félévben te takarítod a szobát! (kollégisták vagyunk) Ezután ideadott egy háromdecis poharat, tele kb 65fok körüli házi vegyespálinkával. Megittam! Utána mikor már kezdett hatni, egy másik kedves barátom kevert nekem egy igen gusztustalan koktélt. Fél literes pohárban negyed rész dögbor(vörös) negyed rész a már említett pálinka, és a többi pedig Coop-os vegyesgyümilé. Szörnyű volt! Aztán még valahogy belém került negyed üveg jéger. Mikor már láta rajtam mindenki hogy nagyon kivagyok, ideadott valaki egy üveg kőbányait: "tessék, fojtsd le ezzel!".


Az emlékeim alapján eddig tartott a buli, a képek alapján(amik a külön fészbukos csoportunkba kerültek) volt még rajtam kívül egy-két ember hasonló állapotban :D Elvileg a gitárommal a kezemben énekeltem, smároltam egyik haverommal, történt olyan hogy a fa mellé estem, majd a földön fetrengve ölelgettem a tövét, meg hasonlók, a buli többi részén én a patkán ültem, a lábam között egy hatalmas vödör, a fejemet pedig teljesen belehajtottam :D Reggel amellett a vödör mellett ébredtem, majd még jó sokáig öleltem a délelőtt folyamán a vécét...

2011. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
februárban. nagyon berúgtam azóta csak 1-2x ittm. jó tanulság volt. Nem ittam sokat akkor sem csak kevertem. Nyakonhánytam egy csávót, belestem a padok közé, menni nem tudtam. nagyon csúnya voltam :( lány létemre. na megfogadtam h többent nem iszok annyit.
2011. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
idén Szeptember 30-án éhgyomorra fél óra alatt 1 deci tömény(4 féléből 25ml), 3 doboz sör, és fél liter nagyon savas 21%-os házibor.Kb. 45 perccel később ütött meg,mikor beléptem a szobámba egy k.rva nagyot estem, és csak a kilincsbe kapaszkodva tudtam felállni, lefeküttem, és nem ébrettem fel arra, hogy 3-szor szólt a telefon, és döngettek az ajtón, d.u. 4-től este 10-ig 6-szor okádtam, utána 2 napig fájt a torkom, azóta nem ittam annyit, és nem valószinű, hogy még fogok.
2011. dec. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tegnap: megittam 2 feles berentzent 1 sört 2cent tátrai teát meg 3üveg bort kólával bekeverve.
2011. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Múlt hét pénteken. Pálinkát, whiskey-t, jagert, abszintot, sört ittam.
2011. dec. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!