Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Borsodi Búza, ittatok már?

Borsodi Búza, ittatok már?

Figyelt kérdés

Nagy meglepetés ért ma a boltban, szokásomhoz híven szétnéztem a a söröknél, és dobozos kiszerelésű Borsodi búzasört találtam, egész jó áron, 229 forintért. Sajnos nem volt nálam elég pénz, mert csak kenyérért mentem, de érdekel azok véleménye, akik már ittak.


Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. jún. 7. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a búzasört, úgyhogy ezt kihagyom. :)


Egyébként a 229 forint szerintem annyira nem olcsó. Ennyiért legalábbis már kapsz eredeti bajor Weißbiert is. ;)

2011. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Attól függ, milyen boltban. Ha a Kőbambi is 200 körül van...
2011. jún. 7. 18:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk igaz. Én a Tescóban láttam nemrég ennyiért fél literes, dobozos bajor búzasört, úgyhogy az alapján mondtam.
2011. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem finom.
2011. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hamargyuri válasza:
229-ért milyen búzasört kapsz? talán Valentinust, de valószínűleg azt se. Borsodi Búzát egyszer vettem 240+üvegért, tegnap már 179-ért is láttam. De bármennyire is csalogató az ár, ennyiért inkább vegyetek sima világost. Nemhogy búzasörnek, de még italnak is pocsék, rettenetes íze van. Az Izler búza létezik még? Én úgy tudom, hogy nem..
2011. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nekem nagyon ízlett, kicsit citromos sörre emlékeztet, de tökre megérte, talán 200 Ft ha volt.

A neten találtam rövid bemutatót is róla itt:

[link]

2011. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Közben én is megkóstoltam...

Ihatónak iható, de egy búzasörtől többet vár az ember. Eléggé jellegtelen íze van, és ez még zavaros is ráadásul.


Mellesleg én a zöld alma ízét fedeztem fel benne, de volt még mellette valami más is, arra nem jöttem rá, mi lehet.

Lehetne jó sör is ebből, csak foglalkozni kellene vele.

2011. jún. 28. 15:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy zavaros, normális, nem? Elvégre szűretlen búzasör. Azóta már láttam a reklámját a tévében, onnan tudom.
2011. jún. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem az állagára gondoltam, hanem az ízére.
2011. jún. 29. 11:35
 10/10 Phoney ***** válasza:

Annyira íztelen, hogy veszek majd még egyet, mert nem akarom elhinni. Ennél gázabb búzasört még nem kóstoltam.


Nem tudom mennyi lehet most az ennél sokkal jobb Ilzer, de talán még olcsóbb is...

2011. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!