Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fiatalok milyen italokat...

Fiatalok milyen italokat kedveltek, isztok a kocsmákban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én sört, és vodkanarancsot. Meg néha rövidet : jager,vodka,rum.


Te?

2011. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Whiskey, Pálesz. De ha csak iszogatni megyünk(nem szoktm berúgni) akkor csak sört. Az nem jár (szerencsére )nagyon erős hatással, és goyrsan kivizelem:)
2011. máj. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én vbk portoricoi,jéger,ritkán sör
2011. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
epres Cappy cranberrys Finlandiával, Portorico kólával, tequila silver, gin tonic, vagy ami akciós
2011. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Sör, vodka narancs. 18/L
2011. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
19%

sör,vodka narancs,pezsgő

15/L

2011. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Barna sör.

Meg boroskóla Pécsett a Zöldben,mert ott adják a legjobb boroskólát ^.^

2011. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A portoricoó milyen? olat még nem is ittam:/ második vagyok. Az utolsón meg meg sem lepődök már, igazából én még faiatallabban kezdtem (sajnos)...
2011. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.lehet még válaszolni
2011. máj. 19. 16:20
 10/15 anonim ***** válasza:

Általában sört, vagy ha valahol finom a bor, akkor szeretek fröccsözni is nyáron. Ezen kívül: vodkanarancs (csak nagyon rostos narancsból), rumoskóla (azt csak télen szeretem), gin tonic (azt meg csak ha nagyon nagyon meleg van) és imádom a bloody mary-t is, de mindenféle híg szutyok paradicsomlével nem iszom meg, csak az ilyen Sió Prémium félékből, erre nagyon finnyás vagyok, szóval először mindig megkérdezem a pultost, hogy milyen paradicsomléből készíti.

Nagyon szeretem a koktélokat, az ilyen Piña colada meg Cosmopolitan meg hasonlóakat, csak hát ezek nem az én pénztárcámhoz vannak szabva.

Ha nagyon jó a hangulat, akkor valami gyümölcspálinka is lecsúszik, mondjuk a Fütyülős mézesek jók, meg szeretem a Kóser málnát is (a híres neves Kóser szilvát viszont képtelen vagyok meginni).


Na, hát kb. ezeket szeretem, de szerintem én vagyok minden pultosok réme, mert fél óra, mire kitalálom, hogy mit akarok :)


24/:

2011. máj. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!