Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy kiskorúra mennyire ha az...

Egy kiskorúra mennyire ha az alkohol?

Figyelt kérdés

13 éves vok, és osztálykirándulásra akarunk vinni italokat.Pár korty hat a kiskorúakra?

bár lehet jobb az alkoholmentes sör XD


2011. máj. 2. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ittam 13 évesen, és nem lett bajom, bár bort ittam kólával, kb. 2 pohár volt!
2011. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Oks tehát annyi belefér XD

köcce=D

2011. máj. 2. 14:00
 3/9 komasa ***** válasza:
46%

13 évesen nem kell még inni! Ez a normális felfogás, és itt be is fejezhetném, de nem teszem. Attól, hogy azt írom, hogy "NE IGYÁL!", attól még fogsz. Ezért megpróbálok segíteni: a tömény italoktól tartózkodjatok. Fiatal és kezdő italozóknál tuti képszakadás a vége. A sör, vagy boros cola a jó választás, és csak egy-kettő belőle egy este. Ne igyál gyorsan, szépen lassan kortyolgass, és , ha érzed a piát, akkor még lassíts a tempón.

Remélem sikerült segíteni! És ne szállj el, mert gondolom nem szeretnéd, hogy holnap tele legyen a fészbúk olyan képekkel, hogy hányásban fekszel... Jó mulatást!

2011. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Phoney ***** válasza:
30%

Hát egy sör elég fejenként.


De ha már 13 évesen is olyan unalmasak vagytok, hogy szesz nélkül nem érdekes a társaság, akkor az rég nagyon rossz. Merthogy a felnőttek valójában ezért isznak ilyenkor, nade ti?:D

2011. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Boroskóla fele-fele arányban keverve finom is és attól annyira nem lehet berúgni csak ha nagyon sokat iszik valaki. Na meg könnyű kólának álcázni és a tanár sem veszi észre.


Nem kortól függ igazán, hanem van aki jobban bírja meg van aki kevésbé.

2011. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Az, hogy kire mennyire hat, az függ a szervezetétől és attól, hogy eddig mennyire "trenírozott".

Ha mindenképpen inni akartok (bár nem értem, miért), akkor a citromos sör pont elég nektek. Sörnek sör, alkoholtartalma kb 2-5 % között van.

Az mondjuk érdekes, hogy hogyan veszitek meg, mert 18 alatt elvileg nem szolgálhatnak ki.

Azért nézegess a google-ban: "alkohol hatása gyerek" címszavakkal, biztos találsz néhány elgondolkodtató cikket.


Üdv!

2011. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Én 3 decis pohárba szoktam jégert inni, az is kólának néz ki, mert hát tanár nem gondolná, hogy most én betolok 3 deci jégert, ráadásul nem is 1 pohárral. De amúgy 13 évesen max 1-2 sört vagy pár pohár boros kólát igyál ha nem akarsz berúgni.
2011. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
13 évesen én még egy sört sem tudtam meginni, nemhogy egy pohár boros kólát.
2011. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Pedi fincsaa:P

Köszi szépen=D

2011. máj. 2. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!