Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Londonban hol van olyan hely...

Londonban hol van olyan hely ahol 18 éven alulinak kiadják az alkohol illetve dohányterméket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Angliában még a legkisebb közért is be van kamerázva, mindenhol, pláne Londonban. Ott nagyon szigorú ez a törvény, nem fogják kiadni, tudom, mert jártam már ott.
2011. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Angliában sehol nincs ilyen, ott betartják a törvényt, hogy tilos kiadni. Mikor bementünk egy pubba egy iskolai kiránduláson, 17 év körüliek voltunk, nem is rendeltünk semmit, csak bent voltunk körülnézni, hogymilyen egy angol pub, és így is csak kb. 10 percig engedtek bent lenni, utána a diákokat kiküldték, mert kiskorúak voltunk.
2011. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én és így tudtam.Köszönöm
2011. ápr. 26. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:
sajnos:S:D
2011. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!