Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik az az alkoholmentes...

Melyik az az alkoholmentes sör, amelyiknek ugyonaolyan íze van, mint az igazinak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok nagy sörös, de a férjem kedvence a Stella és a Buckler
2009. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Sajna nincs olyan alkoholmentes sör (és nem is lesz!!!!)aminek olyan lenne az íze,mint az alkoholosnak!
2009. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Stella jó!
2009. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Tulajdonképpen az alkoholmentes íze mindig más mint az alkoholosé.Én egy éve csak alkoholmenteset iszok kizárólag

Az elején furcsa volt de 1-2 hét után olyan természetes volt mint előtte az alkoholos.A múltkor véletlenül alkoholost kaptam a presszóban mentes helyett,rögtön kiszúrtam mert már az alkoholos volt furcsa ízű.

Nekem egyébként a Stella jött be meg a borsodi Poló,a Dreher nekem nagyon keserű.

2009. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom, sztem az alkoholmentesnek soha nem lesz olyan íze, mint az alkoholosnak... Még talán a Buckler ami iható, ha az olcsóbbakat nézzük, drágát még nem kóstoltam, mert annál van olcsóbb alkoholos... :)
2009. márc. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
131 hetes kismami vagyok, és majd megvesztem egy pohár sörért. A stella elfogadható :)
2009. márc. 2. 16:08
 7/10 anonim válasza:
100%

Sztem a Clausthaller a legjobb.Elég drága és nem mindenhol lehet kapni,de az itthon kapható alk.mentes

sörök közül ez volt magasan a legjobb ízű.Olyannyira,hogy egyszer a barátom megitta előlem és

utána csak akkor hitte el,h "nem igazi",amikor elvastattam vele a címkét.

2009. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én most a Soproni Szüzet iszom. Szerintem jó. Ja, és 0,0%-os, ellentétben más "alkoholmentes" sörökkel, amikre rá van írva, hogy maximum 0,5% alkohol.
2009. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik se jo sajnos, de ha nem ihatok alkoholt, akkor altalaban Drehertt valasztok, de az is 0,5%-os :S
2010. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ibw4x ***** válasza:
131 hetes? Húha, az kicsit húzós már...
2020. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!