Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen piákat ajánlotok...

Milyen piákat ajánlotok szilveszterre?

Figyelt kérdés
És mennyit?:) kb 10-en leszünk, 16-25 éves társaság.
2010. dec. 1. 22:48
1 2
 1/14 Phoney ***** válasza:
67%

Nagyonsok kakaót, mert akkor fel tudtok maradni éjfélig is. Mondjuk már elég nagyok vagytok, úgyhogy sztem 10 csomag hollandkakaó nem árt.


Amúgy én házilag pancsolt abszintot tolnék ginnel meg whiskeyvel keverve, de egyrészt attól mindenki megőrül este 10-re, másrészt meg mindenkinek más ízlik, úgyhogy legalább azt leírhatnád, mégis mit akartok, berúgni, táncolni, fetrengeni/hányni, vagy kell a lányoknak valami finom, vagy micsoda:P

2010. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

alkoholosat, gondolom

azért a 96%-at kerüljétek xD

2010. dec. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
elején kajával kedvcsinálónak egy-egy feles utána csakis bor(os kóla) mértékkel, keverni tilos, éjfélkor pezsi. figyeljetek a kiskorúakra:p
2010. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

jager,sör,házipálesz,rum stb.

Én amit csinálni szoktam,és finom is,puncs,bólé

2010. dec. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
PÁLINKÁT!!
2010. dec. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%
kölyökpezsgő
2010. dec. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%
Ásványvíz.
2010. dec. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

a sör, a bor a pálinka, csússzon le a gyomrunkba :D


viccen kívül, múltkor elkövettem a tökéletes berugást:

sör+pezsgő+jéger+2 fajta pálesz+ vodka+rum=K.O.

2010. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7 üveg pezsgő, 3 üveg tömény, 1 karton sör,kb 10 liter energia ital, rengeteg szénsavas kísérő!
2010. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én csinálnék egy nagy tál bólét is Sangriából, pezsgőből, fűszerekkel és sok-sok gyümölccsel. Tavaly csináltam, igaz lightosat mert csak itthon voltunk az akkor 1 éves kisfiammal de nagyon jó lett. Keress rá a neten, rengeteg féle van.
2010. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!