Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi idő alatt csökken a...

Mennyi idő alatt csökken a tolerancia?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hetente 1-2 alkalommal iszok, de kihagyok pár hetet, utána jobban megérzem az alkoholt, vagy ahhoz sokkal több idő kell?

Elég csak saját tapasztalatokat írni.


okt. 18. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Gyakran iszom, de nem csökkent, hanem nőtt. Már 1 sört is megérzek.
okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
1: akkor pont hogy csökkent
okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet én nem fogalmaztam elég érthetően;

Ha napokon át (csak esténként) megiszok egy üveg bort, úgy a 4. napon már feleannyira sem érzem, mint az 1. napon.


Na most, ha kihagyok 3-4 hetet, csökkenhet-e annyira a tolerancia, hogy elég fél litert meginnom ahhoz, hogy olyan állapotban legyek, mint az egy üvegtől?

Nyilván egytől sem leszek részeg, csak jókedélyű.


Magamon tapasztaltam, hogy jó pár alkalmat kihagyva kevesebb alkohol is elég. Csak ez már elég régen volt és azt sem tudom, hogy mennyi időt hagyhattam ki.

okt. 18. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ilyen szintűre nem csökkenhet vissza hogy fél liter is "elég" valamennyire mindig emlékezni fog a szervezet. meg ez is olyan lehet amit nem lehet egységes törvényként kimondani mert mindenki szervezete máshogy reagál
okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mad Max2 ***** válasza:
100%

kb 20 éve alkoholista vagyok


Kb 20 éve ugyanannyi a napi adagom


Ritkán iszom a szokásosonál többet, ha többet iszom az már nem esik jól

okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!