Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hány évesen rúgtál be először...

Hány évesen rúgtál be először úgy igazán?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 12:56
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
100%
12 évesen kétszer nagyon és most 13 évesen egyszer nagyon. De qrva jó volt, bármikor megismételném
2010. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Nemigen hiszitek el, de 8-nyolc!! évesen. Ittam 3 deci erős bort, attól befeküdtem a jászolba.Utána 5 évig meg se kóstoltam.

14 évesen hánytam először piától.

15 évesen ittam magam teleportosra először-vagyis nem tudod, ki vagy és hol vagy amikor felébredsz.

Ugyanebben az évben rugtam be úgy, hogy nem emlékeztem rá később.

16 évesen aztán annyira berugtam, hogy pucéron szaladgáltam egy tó mellett-valami összejövetel volt, lehettek vagy 300an, belöktem valakit a tóba, részegen átúsztam, majd életem legjobb élménye-benyúltam egy gyönyörű nagymellű lány melltartójába. A többit nem részletezem. Részben mert nem emlékszem rá, csak mesélték, részben meg szégyenlem.

Végül legutolsó alkalommal mikor felébredtem, hiányzott egy fogam-gőzöm sincs, miért. A többiek szerint kocsmai verekedés, én azt sem tudtam, hogy jártam abban a kocsmában előző este:)

Legvégül pedig ma este kipróbáom, mennyi abszint szükséges ahhoz, hogy ne tudjam, melyik világon vagyok.

Szerintetek, alkesz vagyok?

2010. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
15évesen..akkor sikerült talaj részegre innom magam.. azóta viszont egyszer se tudok berúgni..ugyan annyi iszok mint más,és ők már hánynak tőle ..és mégis én vagyok aki vigyáz azokra akik már talajrészegek..
2010. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
14.. :D de nem voltam olyan seggrészeg, szóval tudtam magamról, tudtam beszélni, bár kicsit akadozva, járni úgy ahogy, de rohadt szarul voltam :D meg 2x hánytam xD és utána se lettem sokkal jobban. :D de vicces volt xD
2010. nov. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
3
2010. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

15 évesen filmszakadásig!

Hasonló volt utána mint a Másnaposokban nekem is csak úgy elmondták mi volt aznap este, égett a pofám 1 hónapig!:D

2010. nov. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
15
2010. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én is 15 évesen ittam eddig a legtöbbet, nem hánytam, emlékszem mindenre, csak rettentően szédültem és pasiztam rendesen. Azért azt hittem, 15 éves kor előtt nem sokan szoktak lerészegedni, és hogy szégyen ha valaki ezt teszi, de ahogy itt az átlagot nézem... Kb ennyit ér az, hogy 18 éven aluliaknak elvileg nem adhatnak ki piát... Mi lenne ha ők is vehetnének? :O
2010. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
13 :D
2010. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
úgy, hogy ártson is: 19 évesen. (másnap fejfájás)
2010. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!