Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt-e már ilyen valakivel?...

Volt-e már ilyen valakivel? Fáradtan sok alkoholt inni egy este, majd a másnapot és a kövi éveket egy életre tönkretenni, csak egyetlen éjszaka miatt?

Figyelt kérdés

Egy húzósabb este után másnap reggel, pánikolva kelek fel úgy, hogy a fejem jobb felét nem éreztem és nem tudtam értelmezni mit látok a jobb szememmel. Ez a sajgó féloldali fej-és hátfájás, ami miatt másfél évvel később is szenvedek, nyomorba dönti a napjaimat. Depresszióba estem, nem leszek jobb hangulatba az alkoholtól, a dohányzás sem ad akkora flasht, valamit ha iszok is másnap pánikolok. Edzek heti szinten (futás, gym), de ez a tevékenység sem okoz örömet. Barátnőm nem volt, és ilyen lelkiállapotban azt gondolom, hogy már soha sem lesz. Egyetemet otthagytam egy Bsc dolgozattal. A napjaimat a 100% magány lengi be, még ha vannak is körülöttem. 1 évig jártam pszichiáterhez több-kevesebb sikerrel. Ha valakinek volt ilyen tapasztalata ossza meg<3


24/F



ma 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnál voltál? MRt csináltak? Azóta is feloldali gondok vannak a fejeddel?
ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan téma, amit nem itt kellene kiírni, hanem orvoshoz, neurológushoz menni (pontosabban akkor kellett volna sürgösen).

Adott esetben egy enyhe agyvérzés lehetett, ami kezelés nélkül nem jött rendbe, most meg már eleg nehéz bármit is tenni - de mindenképpen megfelelö szakemberhez kell fordulni.

ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetlen nap alkoholizálás nem okozhat ilyet.
ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem volt.
ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!