Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Rád milyen hatással lenne egy...

Rád milyen hatással lenne egy éjszaka alatt elfogyasztott 2 liter bor, vagy ennek megfelelő másból bevitt alkoholmennyiség?

Figyelt kérdés
számolhatjuk késő délutántól míg el nem fogy az estébe hajlóan. kiütne, nagyon megéreznéd, mindenki toleranciaszintje érdekel
2022. ápr. 20. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Minden nap megiszom, semmi extra
2022. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1 üvegtől is nagyon rosszul lennék, és másnap is. Tuti hánynék, aztán bealudnék.
2022. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetőség

1.hányok és kifekszem

2.hányok,kifekszek---> feltámadok és buli/ szex bárkivel. ( megtörtént esetek).

2022. ápr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg is halnék ennyitől.
2022. ápr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha eszel mellé, nem olyan vészes, délutántól éjszakába menően elég hosszú intervallum. Én sörös vagyok, 5-6 üveg és mellé ugyanennyi pálinka elfogy egy kerti grillezés alatt. Evés nélkül és rövidebb idő alatt ennyi azért sok volt, megéreztem rendesen. Eddig a fél liter vodka 2 óra alatt, evés nélkül volt a legrosszabb, a wcn aludtam.
2022. ápr. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem menne le.

Még egy fél üveg is sok lenne nekem, már egy-két pohártól eljutok a kellemesen becsípett állapotba.

2022. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ki nem ütne szerintem, ha eszek is mellé és sok órám van elfogyasztani, de az biztos hogy utána napokig f0snék, brutálisan kikészíti a gyomrom a bor. :D
2022. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szépen felépítettem a toleranciám :( évekkel ezelőtt 1 liter ütött ki, most 2. de többet nem akarok, mert tényleg nincs jó hatással a gyomorra, meg nagyon fosatós a másnapja
2022. ápr. 21. 11:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Ismerk olyan embert, aki egy éjszakai ivászat alatt képes meginni 5 liter bort.

Részeg, de messze van az eszméletvesztéstől.

Olyat is ismerek, aki már egy pohár bortól részeg.

Egyéntől függő, hogy mi mennyire bírja az alkoholt, és mennyire bírja a bort, amiben azért az alkohol mellett nem kevés a sav sem.

A másik lényeges szempont, hogyan iszik az illető.

Üres gyomorban sokkal intenzívebben hat az alkohol, ha az iváshoz étkezés is tartozik kevésbe lehet fejbevágós az eset.

Nem a masnaposságra értendő, bár ott is lehet jelentősége.

Üres gyomorba leküldött bor, mivel ott mást nem talál, rögtön a fogyasztóját kezdi megdolgozni.

Ellenben, ha az illető pörköltet evett, és úgy issza a bort, aź a táplálék lebontásába is besegít, a savak elkezdik a zsírt lebontani, és ha a borivó szervezete arra jól reagál, nem fog pluszban sok gyomorsavat termelni - csakhogy sok ember szervezete nem reagál jól, amivel ismért ott vagyunk, hogy egyénileg változó, ki mennyit bír enni, inni, és annak milyen hatásai lesznek.

2022. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bortól ennyitől berúgnék, hánynék, és hidegrázós-szenvedős másnapos lennék.

Ha ugyanezt az alkoholmennyiséget mondjuk a szokásos gintonikkal vinném be szintén berúgnék, de utána jól aludnék és a másnapot is megúsznám kis fejfájással.

2022. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!