Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a véleményetek a Csíki sörről?

Mi a véleményetek a Csíki sörről?

Figyelt kérdés

Kostoltátok már? Melyik magyar sörre hasonlít szerintetek az íze, vagy állaga? Én erdélyi magyar vagyok, kolozsvári. Ott születtem, aztán elköltöztek a szüleim Budapestre, szóval nekem ezt szeretni kéne, mert csak hogy. De érzek benne egy ilyen furcsa ízt, olyan mintha a víz, vagy valami más alapanyag nem lenne rendben benne. Kevés komlót, malátát és valami furcsa utóízt vélek benne felfedezni, mintha kénes lenne, vagy nem is tudom megfogalmazni. Barátoknak szoktam viccesen fogalmazni, hogy "a Szamosból főzték". De tényleg, ti mit gondolok a Csíki

sörökről, elsősorban a Bock lagerről?



tegnap 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Kőbambi alá sorolnám minőségben. Elég iszonyatos.
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, de tényleg.
tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MolotovPunk ***** válasza:
Nem igazán voltam oda érte, egy időben túl volt hájpolva milyen jó sör a csiki, nos nem igazán az, vannak tőle árérték arányban jobb sörök. Magyar sörök között a Dreher százszor jobb tőle.
ma 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!