Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Bodzapálinka zamata mikor...

Bodzapálinka zamata mikor érződik?

Figyelt kérdés
Tavaly kaptam 1 liter házi bodzapálinkát, tegnap kóstoltam. Bodza íze az nincs... gyakorlatilag semmilyen íze sincs. Az alkoholfokot lehet érezni, selymes de nincs íze. Érnie kell még vagy ez ennyit tud...?

szept. 15. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyit tudnak a pancsolt pálinkák.
szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami bodzapálinkát eddig ittam (nagy kedvencem, de sajnos ritkán jutok hozzá) annál az illat meg az íz azonnal érződött. Ott valamit elrontottak a cefrézésnél, vagy nem is bodza volt, csak elvitték a cefrét egy bodzabokor mellett.
szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1: Ahogy te tévedsz. A pálinkáknál a pancsolás pont arról szól, hogy annak a gyümölcsnek megfelelő aromákat tesznek bele aminek el akarják adni, tehát rögtön érzed az illatot meg az ízt.
szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!