Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha Szeptember 1-től nem ittam...

Ha Szeptember 1-től nem ittam alkoholt, és nem is vergődöm utána, akkor nem vagyok alkoholista ugye? Nyáron minden nap ittam.

Figyelt kérdés
szept. 4. 13:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%

9


Ez alapján nyugodtan kijelenthetjük, hogy gondod van az alkohollal.

És a kérdés alapján is

szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 mindentudó99 ***** válasza:
85%
Nyilvan alkesz vagy hisz csak azért nem iszol mert elfogyott a pénzed.
szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
ezzel csak azt tudtad leellenőrizni hogy fizikai függőséged nincs, de attól még pszichés lehet
szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Ha csak fizetési bírod ki, akkor sajnos alkoholista vagy. Bírd ki hó végéig, aztán jutalmazd magad valami mással! Úgy értem, hogy nem alkohollal.
szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki arra büszke, hogy 3-4 napja nem iszik (mert elfogyot a pénz), az alkesz.
szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Phoney ***** válasza:
100%

Attól még lehetsz. Az alkoholfüggők egy része tök jól megvan egy vagy két hetet, ha meg akarja mutatni, hogy "bármikor le tudná tenni".


Pont azért találták ki a szárazhónapot, mert a 3-4. héten már szinte minden függő szembesül vele, hogy mégsem olyan nagy haverok ezzel a józansággal, és már nagyon jó lenne meginni valamit.

szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
és az jelent különösebb problémát ha valaki tényleg csak 3-4 hetente issza meg a magáét? a mindennapihoz képest még mindig jobb alternatívának tűnik
szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Kései Sirató ***** válasza:

#17

Nem.

3-4 hét eltelte után újra visszaáll arra, hogy minden nap fog inni.

szept. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!