Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha Szeptember 1-től nem ittam...

Ha Szeptember 1-től nem ittam alkoholt, és nem is vergődöm utána, akkor nem vagyok alkoholista ugye? Nyáron minden nap ittam.

Figyelt kérdés
szept. 4. 13:10
1 2
 1/18 Thunderfairy ***** válasza:
51%
4 nap az még nagyon kevés. Akkor nem vagy alkoholista ha mértékkel iszol. 1-2 pohár sör vagy bor még beleférhet. Az a lényeg hogy nem lerészegedésig kell inni.
szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Ez még nem jelent semmit. Főleg hogy most is azon jar az agyad, hisz kiirtad ezt a kerdest
szept. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Itt még akkor is annak számítasz, ha minden nap elmész egy kocsma előtt.
szept. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyes. Nem részegeskedésig, csak napi 2-3 sör felessel.
szept. 4. 13:33
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

A jó hogy meg tudod áll de ezek a pár napok még nem jelentenek semmit.

Legalább egy hónapot tűzz ki célnak.

szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
A napi 2-3 sör felessel az már alkoholizmus
szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
Legfeljebb csak száraz alkoholista lehetnél, ha egy fél éve, éve már nem ittál egy kortyot sem. Ez olyan mint a cigiről leszokás. Az is csak nem gyújtok rá…
szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
69%

Én csak kéthetente iszok, igaz pálinkát és sokat. Kibírom tovább is nélküle. De szerintem már szenvedély beteg vagyok.

Ez a pár nap kihagyás , nem jelent semmit.

szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Egy hónap azért túlzás, de tizedikéig, Fizetésig megállom.
szept. 4. 15:36
 10/18 anonim ***** válasza:
26%
Például aki naponta megiszik 1-2 liter sört 1-2 deci röviddel, aztán a börtönben eltölt 4 évet, ahol nem jut alkoholhoz, attól még alkoholista marad, ugyanúgy, mint te.
szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!