Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehetséges meginni egy nap...

Lehetséges meginni egy nap egy tálca sört?

Figyelt kérdés

aug. 12. 13:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek.Nekem például nem.De láttam olyant,hogy valaki egy összejövetelen ~4 óra alatt megivott vagy 20-22 félliteres dobozos sört.Igaz ő egy jó nagy darab kb.140-150 kilós keménykötésű ember volt.Tehát neki simán lehetséges a 24.De egy egész nap talán még több is.
aug. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Phoney ***** válasza:
100%
Lehetséges (ha 5% körüli sörről beszélünk), de 12 litertől sokan már vízmérgezést (hiponatrémia) is kaphatnak egy nap alatt, az alkoholmérgezésről nem beszélve, mert aki mondjuk 8-10 sör után már a világát nem tudja, annak 24 lehet életveszélyes.
aug. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Senior Séf ***** válasza:
Piás koromban simán lecsúszott.
aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rá büszke, de 1-2 sör híján nekem egyszer sikerült....


Reggel kezdtem, napközben sokat mászkáltunk, meleg volt, izzadtam, ettem is, vizet is ittam mellé, és valami gyengébb 4% körüli ászok sör volt, de akkor is.


Vicces, mert soha nem gondolok vissza ezekre a hülyeségekre, de pont ma jutott eszembe sok-sok hónap év után ez a nap, mivel kiderült, hogy az akkori barátnőm OF-t üzemeltet :'D

aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!