Whisky vagy Unicum?

Figyelt kérdés

Tudom, ég és föld a kettő, de érdekel, hogy az emberek melyiket választják.

Aki egyiket sem szereti, nem kell ide kommentelnie azt remélve, hogy ő ettől valami hihetetlenül különleges természeti csodának lesz tekintve.


júl. 18. 15:51
A kérdező szavazást indított:
Unicum
Whisky
33 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Viszki.
júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hova visz ki?
júl. 18. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
A temetőbe viszki.
júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Phoney ***** válasza:
100%

Mind a kettőt szeretem, de az Unicum egy konkrét ital, a whisky meg egy nagyon tág italfajta...


Ha az Unicum áráért kell whiskyt választani, akkor ma már nincs olyan, amit szívesen meginnék tisztán, amúgy viszont kb. minden második whisky, amit életemben kóstoltam, jobb volt az Unicumnál.

júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Whiskey sokkal több fajta van, egy igazi skót minőségi azért nem a Jäger szintje.


Pl egy 25 éves Talisker, vagy egy 30 éves Glenfiddich azért picit más árfekvés is. Picit.

júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Azért az Unicum alapjáraton elég gyengusz. Ha rá akarok menni valamire sokkal erősebbet kell beadagolni.
júl. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A kettőt nehéz összehasonlítani.
júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nehéz összehasonlítani. Volt dolgom néhány viszkivel, van aminek tényleg különlegesebb íze van, de engem személy szerint nem fogott meg. Valószínűleg onnan is fújhat a szél, hogy nem mondhatóak kifejezetten drágáknak amiket kóstolhattam. (tipikus bolti Jack, Jhonny, Famous, margot queen,)

Az Unicum viszont számomra egy ízes kellemes ital ami mindig ugyanazt a karakteres ízvilágot tudja nyújtani.

aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!