Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ajánlanátok nekem jó whisky-t?

Ajánlanátok nekem jó whisky-t?

Figyelt kérdés
AZ elmúlt másfél évben rászoktunk a barátokkal, hogy veszünk egy egy normálisabb whiskyt és hétvégenként sütögetésnél azt iszogatjuk. A kommersz vackok mint a ballentines meg a Jim Jack szóba sem jöhet, vala minősit keresek. Ajánljatok nekem valami finomat max 40-50 ezer per üveg árig. Izre a füstös nem igazán jön be, hasonló izvilág a kedvencem mint pl a natúr Jim vagy a Dalmore. Valami gyömülcsösebb finom izvilágot keresek. Szerintetek mit lenne érdemes megkóstolni a kövi hétvégén?

júl. 12. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
júl. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Csak a Johnie.
júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Suntory Hibiki
júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem kellenek a "kommersz vackok" a divatból ivóknak. Nekem ez valahogy zavaros.


Nézz meg bármelyik online italbolt kínálatát, szigorúan legdrágábbtól legolcsóbbig rendezve, aztán próbáljátok végig.


Azért nem semmi hétvégenként 40-50 ezret rendszeresen elhinni, de inkább erre menjen a pénz.

júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bulleit bourbon,maker's mark,woodford reserve,glenfiddich
júl. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A nagy Levin ***** válasza:
100%

Itt nézelődj:


[link]


Minden italhoz részletes leírás is van.

júl. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen jelleggel érdemes körülnézni az Arran, Tomatin, Jura kínálatában, eseteleg ott van még a Balblair ha valami olajosabb is szóba jöhet, vagy az Oban ha a gyümölcsösség mellé mégis belefér egy enyhe sósság, füstösség.
aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!