Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kaptam whiskeyt, jó minőségűt....

Kaptam whiskeyt, jó minőségűt. Még sosem ittam ilyet. Milyen arányban keverjem és mivel, hogy kell tárolni, hogy ne romoljon meg?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm



Azt hiszem használati utasításra lenne szükségem, ehhez kérnék segítséget.


júl. 12. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én tisztán szeretem. Ha buli van, akkor energiaitallal keverem (tudom-tudom, nem szabad).

Tároláshoz nem értek 🙈

júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érezd az ízét magában vagy szódával keverve.Ha nem jön be mehet hozzá energiaitalmint manapság vagy klasszikus Cola.

Tárolni normál szobahőmérsékleten.

júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Phoney ***** válasza:
100%

Az mit jelent, hogy jó minőségű? Mert ami tényleg jó, az nem bekeverni való, hanem önálló italnak.


Tárolni szobahőmérsékleten, lezárva nem lesz baja. Esetleg ha már csak az alsó harmade-negyede van meg, onnan már általában nem érdemes hosszú távon tartogatni, mert laposodhat az íze.

júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én csak keveset birokbelole inni, sokáig meglesz.


Így hogy taroljam? Ez almás

júl. 12. 15:05
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű almás whiskey...😅
júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Többnyire vízzel vagy szódával keverik, jeget us szoktak bele tenni. Mivel égetett szesz, így nem romlik meg. Sütéshez, főzéshez is felhasználható, keress recepteket.
júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az almásat keverheted almalével is, ha nem akarod vízzel inni.
júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Jó sok jéggel.

Szobahőmérsékleten eláll.

júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én karácsonykor trüffelgolyókat készítek, rakok bele pár kanál whiskey-t, ilyesmivel is próbálkozhatsz. Meg még koktélkeverési gyakorlaton whiskey sour-t készítettem belőle, cukor-citromlé, mint egy limonádé, az nekem ízlett, de amúgy soha nem iszom alkoholt.
júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
#9. Amúgy soha.🤣
júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!