Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért mondják azt sokan, hogy...

Miért mondják azt sokan, hogy a bor az csajos ital?

Figyelt kérdés

Szemben a sörrel, ami meg tipikusan férfias.


Mindkét nem képviselőit hallottam már ilyen véleményt hangoztatni. Mit éreznek? Mi ennek az oka?


jún. 25. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Én még sose hallottam ezt.

Sörről hallottam, hogy férfias. De borra még senki sem mondta, hogy nőies. Teljesen semleges ilyen szempontból.

jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Extraédes desszertborokra szokták ezt mondani, meg tejszínes, ízesített likőrökre.
jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem feltétlenül csajos, esetleg egy könnyű rozé vagy habzóbor csajos de egyébként nem.
jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Ezt hol hallottad kérdező, mert én sehol.
jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A szénsav meg a keserű íz miatt kevesebb nő szereti a sört, ezt a részét értem. Hogy a bor viszont miért csajos, na azt én sem.
jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Senki nem mond ilyet, akinek a szavára adni kellene. Talán ne 17 éveseknél próbálj érdeklődni a világ nagy megfejtéseiről.
jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Phoney ***** válasza:
100%
Magyarországon ez engem is meglepne, de egyébként bizonyos nyugati országok kultúrájából (kezdve az USÁ-val), illetve a nemzetközi "partykultúrából" is eléggé kikopott már a bor mint a berúgás eszköze. Ezekben a bort kóstolgatni vagy iszogatni szokták, max. amolyan becsiccsentős italként (így "csajos estéken" is közkedvelt), és a világon sokfelé tényleg nincs már meg, hogy férfiak leülnek és bortól rúgnak be. Max. ebből a szemszögből tűnhet "csajos italnak".
jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!