Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hány 20 ml-es kis jagermeister...

Hány 20 ml-es kis jagermeistert kell meginni hogy berúgjon valaki?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy 50 kg-os nőnek, aki nincs hozzaszokva az alkoholhoz, ritkán iszik
jún. 6. 17:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem "érződikről" szól a kérdés, hanem berúgásról!
jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kötözködni jársz ide? Igen, be is rúg tőle...
jún. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha valaki sosem iszik elég neki az a 3x2cl, igen. Megérzi és berúg tőle, igen.
jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni járok ide, egyszerűen felhívtam a válaszolók figyelmét egy tényre.


De köszönöm, hogy kijavítottad a hibádat, hogy először félreérthetően fogalmaztál. Ha legközelebb kicsit odafigyelsz, talán elsőre is sikerül egyértelműen fogalmaznod, és nem feltételezel másokról gondolatolvasói képességeket!

jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem, nem volt benne félreérthető, ez szőrszálhasogatás volt, részedről. Mert neked a megérzi szó, nem volt elég, hanem az egyenesen berúgás csak. Szerintem teljesen egyértelmű, hogy aki nem iszik, annál ugyanaz. További szép napot...


Ui. Ilyenek után hiányzik egy adag pia, hogy jól BEBASSZAK és leszarjak mindent. Remélem kellően egyértelmű lett, puszika.

jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

" neked a megérzi szó, nem volt elég, hanem az egyenesen berúgás csak. "


Kötekedni jársz ide??!!


Nem nekem nem volt elég, hanem erről szól a kérdés!

Puszika! :D

jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én 50 kg vagyok, de szoktam inni. Felest, nem 2 centet, de inkább borpárti vagyok. Kajához, társaságban, mondjuk 2-3 óra alatt elfogy 4 feles, na azt megérzem. 5.-et már nem mernék inni, nekem leesik a cukrom, ha sokat iszom.
jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!