Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 10ből hány ember kezd el inni...

10ből hány ember kezd el inni rendszeresen 18 alatt?

Figyelt kérdés
Alkoholos italokra gondolok, rendszeresség alatt pedig hogy kb minden 2. héten házibuliba megy és rendesen bebasz

jún. 4. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor 18 év alattiak voltunk a baráti társaságból pár emberke kivételével mindenki ivott rendesen.
jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Duke81 ***** válasza:
100%
Detto mint az egyes, plusz nem két hetente bulizunk hanem hetente kétszer-háromszor. Mégse lettem alkesz vagy drogos.
jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk úgy 8. A maradék a minta gyerek, konzervatív családból, full introvertált.
jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon sokan. A középsulis osztályomban versenyt csináltak abból, ki tudja magát többször kiütni egy hónapban. Volt aki 12.ben már alkoholista szinten volt
jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
79%
Jelentem, én a mintagyerek voltam 18 alatt, ennek eredményeképp 30+ évesen rendszeresen iszok már pár éve. Segít lazulni, mert az okot nem tudom megszüntetni. Ki tudja, ha tiniként jártam volna bulikba piálni (pár havonta volt csak ilyen), most hol lennék.
jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
azért ez nem így működik hogyha hamar kezded akkor később biztos alkesz leszel. van öröklött genetikai hajlam
jún. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Régi idők gyereke vagyok akkor 10-bő 9-en.

Manapság szerintem 50% lett

jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi nagyon jó osztály voltunk, mert azért többen voltunk, akik nem ittak, mint akik igen. Pedig én se voltam egy éltanuló, de már akkor sem a piához kötöttem, hogy jól tudjam magam érezni. Anélkül is nagyon jól el tudom engedni magam pl egy koncerten, valaki meg leissza magát és mégis be van feszülve.
jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"konzervatív családból"


Azok isznak a legtöbbet.

jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én mostani 18 alattiként alkalmanként iszok és keveset. Ünnepeken egy korty pezsgő, max egy fél pohár. Két év múlva legálisan ihatnék.
jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!