Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik német tartomány sörét...

Melyik német tartomány sörét kedvelitek a legjobban?

Figyelt kérdés

Én a bajortól hánytam, az tiszta műsör. Legjobb barátnőm megitta.

Erfutban ittam a legjobbakat, csak sajnos nem emlékszem.

Tehát: Türingia.



jún. 3. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1# Bajoroknál is minden városnak megvan a söre, és millió féle bajor sör is van.


Nekem viszont a kedvencem a Störtebeker, ami Stralsundban készül.

jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden tartományban van több száz fajta sör. Bayernban is, és egyáltalán nem biztos (nem valószínü), hogy a sörrel volt baj. Németországban ugyanis sokka szigorúbbak a sörkészítésre vonatkozó törvények, olyan, hogy "müsör" (ugyan fogalmam sincs, mit értesz ez alatt) nem találsz sehol.
jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bajoroknál szinte minden városban van pár főzde plusz faluban is akad.Ha mindet szeretted volna kóstolni 1000 biztos lett volna.

Én azt mondom ott ittam a világ legjobb sörét Sheyernben a bajoroknál, csapolt világos nagyon üt.

jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szintén bajor Weltenburger Klosterbier a kedvencen, minden fajtájuk
jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!