Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha megiszok húzóra egy liter...

Ha megiszok húzóra egy liter vodkanarancsot akkor mi bajom lehet a hányáson kívül?

Figyelt kérdés

Szoktam szórakozni azzal hogy 0,75 l Varga bubus rozé mennyi idő alatt megy le húzóra, eddigi rekordom 42 mp volt.

Arra gondoltam, hogy veszek fél liter Royalt vagy Kalinkát meg mellé egy fél literes Fanta narancsot, akkor ez még le is mehet, mert nem sokkal jön ki többre térfogatra mint egy üveg bor. A vodka 37,5%, de ha a naranccsal elkeverem úgy már csak fele annyi lenne, az meg kb egy likőrnek felel meg.

Lehet ebből a hányáson meg a K.O.n kívül nagyobb bajom?


2023. ápr. 24. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a te szervezeted tudja :D de ennek nem tudom mi értelme :D az meg oké, hogy a barataiddal poenkodtok ki mennyit tud meginni egy vodka narancsbol huzora, és körbe adjatok és mindenki ilyen 5-6 kortyot nyom és szépen lassan beáll jó hangulatba, de ez, hogy csak így magad és a vicc kedveert:) az alkohol tipik olyan amit egyszer kell túl adagolni, és amúgy is nehéz érezni, de ha gyorsan iszod meg nehezebb :) én pl az vagyok aki játszott ilyet, és jól bírta, de nem volt vicces össze kaparni a baratnomet tok egyedül :) az már mázli, hogy két random srac segitett haza vinni, de hangsúlyozom, gyorsan ut, nem tudsz felkészülni rá, és nem vicces. Egyedül semmiképp se . Ha már ennyit szórakoztató, akkor meg csak lassan emeld az adagot, de mint mondtam, nem javaslom :)
2023. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De alkohol százalékban erősebb lesz mint a bor.Meg hiába pancsolod össze azzal a Fantával,akkor is megiszol fél liter vodkát.Az pedig húzóra szerintem nem jó ötlet.De te tudod.Mondjuk én a Fantát alkohol nélkül is visszaöklendezném ha meginnám húzóra.Inkább valami rendesebb narancslével keverném a vodkát.
2023. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két ismerősöm csinálta azt, hogy húzóra fél liter házi.

Mindkettő kb fél percen belül elkezdett okádni, mint a disznó.

Annyi, hogy az egyikre előtte még rájött valami roham.

2023. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
fiatalság bolondság, de sztem kérdező pár éven belül a toxikológia vendége leszel
2023. ápr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholmérgezés, és mivel alkoholos állapotban sokszor a hányadek a légútba kerül, nagy a fulladás veszelye. Emellett mint minden mérgezés, nagyon veszélyes, bele is lehet halni. Aki alkoholista annál kisebb a kockázat.
2023. ápr. 25. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Málnás Royalt lehúztam múltkor kb. fél perc alatt, az 28%-os, nem hánytam meg semmi ilyesmi, de rögtön utána megittam 3 pohár vizet is. Meg én otthon voltam, nem valami random helyen, ahonnan még haza kellett volna jutnom.


A legnagyobb veszélye amúgy sztem az, hogy elalszol, és alvás közben összehányod magad. Aztán ha pont úgy fekszel, akkor visszanyeled a hányást és megfulladsz.

2023. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél litertől csak bajod lesz, két litertől egészséges
2023. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!