Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyibe kerül ez a bor?

Mennyibe kerül ez a bor?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mennyibe kerül / mennyit érhet ez az üveg bor...?


Sötét 0,75 üvegben rajta Tokaj, és magán az üvegen fehér címkével Budahazy Fekete Kúria 1650 Christmann Hárs 2020. Alul sarga csík. Dry. Rány-Vineyard Selection.


Hasonlókat találtam, de ezt nem igazán sikerült meglelnem.


Kis plusz fizettsegkent kaptam. Bár én személy szerint nem vagyok valami nagy boros, úgyhogy valszeg megy majd ki a polcra. Gondolom max. Pár ezer forint, de azért furdal a kíváncsiság és gondoltam kiirom, rá kerdezek.


Előre is köszönöm! 21/F



2022. okt. 12. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad. Annyiért lett véve.
2022. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kis vagy nagy volumenű munkáért volt extra fizetség?

Nem rossz bor, kb. 3-5 ezer közé lőném be. Ebből kiindulva nem egy 5-10 perces meló volt.

2022. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igazabol kerti munka időseknél. Suli mellett egy kis plusz kiegészítésként. Tragyazas, metszés, ásás, fa vágás, stb... Ilyenek.


Szerintem ők sem vették, de ez már csak formalitás.


Mivel én csak sört meg pálinkát iszok, gondoltam rakerdezek már, mert ha mondjuk jobb bor akk nem rontom el kólával, meg ilyenek. xd


Am kösz kösz a gyors válaszokat! ;)

2022. okt. 12. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt a bort szerintem ne rontsd el semmivel, túl jó ahhoz, hogy keverd. Kólával pedig végképp ne, mivel ez fehér bor, nem vörös.

Inkább majd alkalom adtán add tovább olyannak, aki szereti.

2022. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!