Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyibe kerül egy üveg Jack...

Mennyibe kerül egy üveg Jack Daniels ami 7,5 dl?

Figyelt kérdés
Elvettem a boxabol tesom üvegét. 31-én akarja kibonatni. Nem tudja hogy elvittem egy buliba. Botrany lesz ha kiderül.

2022. jan. 20. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos, igazabol mindegy, mert neked ugysem adjak ki. Aki arra is keptelen hogy a neten rakeressen mennyibe kerul valami, az tuti nincs 14 eves se.
2022. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Phoney ***** válasza:

Jobb helyeken már 7 ezerért megkapod, esetleg kicsit fölötte. Ha az első szupermarketben veszed meg, ott lesz 8 vagy több is.


Mármint a 7 decist, mert ha tényleg 7,5 dl, akkor olyat az EU-ban nem nagyon forgalmaznak.

2022. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg 75 cl-es volt, akkor ráfaragtál, mert olyat nem nagyon lehet kapni. Rákerestem és csak külföldi oldalakon árulják. Reménykedj, hogy csak 70 cl-es volt, mert olyat tudsz venni olyan 7-8k körül.


És még valami. Soha ne lopj! Inkább kérd el tőle, vagy kérd meg, hogy vegyen neked és nem kerülsz ilyen szituációba! Ha én megtudnám, hogy a tesóm tőlem lopott, legyen akár egy tábla csoki én tuti, hogy utána jó ideig nem bocsátanék meg neki. A lopás undorító egy dolog.

2022. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7-9000 ft körül van a 7 decis.
2022. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!