Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van az ha valaki annyit...

Miért van az ha valaki annyit ivott hogy, sokmindenre nem emlékszik és lelki ismeret furdalása van, hogy mit csinálhatott vagy hogy miket beszélhetett? Ez minden embernél így van?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pl. mindenre emlékszem majdnem mindig. Még ha fekvő állapotba jutok is, nem kapcsol ki a tudatom, bár előfordul, hogy teszek vagy mondok olyat amit még magam is rosszallok. Utána néha előfordul 1 kis lelkifurdalás, de elkönyvelem, hogy "be vtam b*szva mint atom", és az akkor kevésbé számít. XD
2010. szept. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért mert az agyad nyilván tudja, hogy nem normális dolog talaj részegre innod magad.Persze az alkoholt embernek találták ki, csak tudni kell tartani a mértéket.Hidd el durva dolgokat tud kihozni az emberből.Én is láttam barátomat az alkoholtól olyan módon szétcsúszva, hogy állatok nem viselkednek úgy ahogy ő viselkedett.
2010. szept. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Mindenre emlekeznek, de konnyebb "nem emlekezni".
2010. szept. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, senkinek sem hiszem el, h nem emlékszik, mert olyan részeg volt.Könnyebb arra fogni, mint beismerni, h hibáztunk.
2010. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!