Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol akciós a Jackdaniels, a...

Hol akciós a Jackdaniels, a Gösser , meg a Törley Pezsgő?

Figyelt kérdés
Mindenhol drága , én meg nagy pias vagyok jobban érzi a pénztárcám mostmár , 7vegen te elmegy egy karton sir rövid + bírok meg úgy minden is lecsúszik asszony kajajara

#Akció, ital, pia, hacacáré, hétvége, banzáj, sör #Madaras Teszkó, Lídől, Ózsan, Teszkó, Winterspár, AlGi #Peny Market, penny Dreadfull, kóp, réál,
2022. márc. 22. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez így mindhárom egyszerre egyhelyen? Sehol. Igyáááá Arany Komát, 2 liter 529 forint. Egy zsugor 12 liter. Hajrá!!!
2022. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt: a Penny-ben. Lesz ám hacacáré. (Nem akarod áttetetni a Humor kategóriába?)
2022. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem viccnek írtam, viccelődni lehet, de komoly a kérdés, igy szeretném, ha itt maradna.


Előzmény : Eddig tavaly nov-dec kornyékén még 8-900-1000 ft volt a Törley, ezer draga helyeken, a sarki bvoltba, aki lehuz, sor itt heineken 280 volt nagyon max gosser 240-250 dreher is kb. aztan most megyek egy heineken 319 egy üveg törley 1300 majdnem egy üveg viszki majd egy 10-es hova mennek mar az arak? Fizum nem no.. szomszédom betegsen vadassza az akciokat, d emire szol és el tudok menni mar minden teljes aru :D avgy eflasras, ezert gondoltam most van idom h hatha ti tudjatok mi hol akcios. Ilyen kommersz söröket nem szertnék inni nem a emnnyiseg a lényge, na jo az is de ink gösser legyen és egy dobozzal kevesebbet iszok :D

2022. márc. 22. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok árakat írni, mert 3 éve nem iszok, de anno a kőbányai piacon töltöttem fel a készleteimet, főleg a röviditalokból,jellemzően picivel a tescós akciós árak alatt.
2022. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kinézek a piacra ;)
2022. márc. 22. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézz körül a cashmap.hu-n, ott a nagyobb üzletláncok aktuális árait tudod összehasonlítani. Esetleg nagykerekben, lerakatokban nézelődj!
2022. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2022. márc. 23. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!