Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Igaz az,hogy ha a pálinkát...

Igaz az,hogy ha a pálinkát lassan issza az ember,és a nyelve alatt tart egy kicsi,akkor hamarabb hat ?

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 06:26
 1/5 Phoney ***** válasza:
97%
Lehet, hogy érezni hamarabb fogod az alkohol hatását, de a legtöbb alkohol ígyis-úgyis csak a vékonybélben fog felszívódni, nyálkahártyán csak egészen minimális mennyiségek mennek át, attól még nem lehet berúgni.
2021. aug. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Max a melegítés miatt, de így csak a tényleg jó pálinkát tudja inni egy tényleg pálinkaszerető ember. Lehet fiatalon is megugrod, de úgy hol marad a "kell még" faktor?
2021. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Kis mennyiség amit a nyelv alatt tartani tudsz nincs jelentősége. De pl gyógyszer hamarabban gyorsabban hat nyelv alatt felszívódva.
2021. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Apámmal beszélgettem még régebben erről,ő azt mondta,hogy a nők általában édes pálinkát isznak,és apránként kortyolva,kicsiket.Mivel nem csak úgy lecsapják a felest mint a férfiak,a nők ezért hamarabb spicesebbek.Én meg azt olvastam,hogy valami enzim,vagy mi,hiányzik a nők szervezetéből ezért ittasodnak meg hamarabb.
2021. aug. 7. 06:22
 5/5 mindentudó99 ***** válasza:
68%
Még mindíg él a legenda hogy ha diannás cukrot dugsz a seggedbe kegyetlenül berúgsz. Mert hogy ott hamar felszívódik. Természetesen ez is marhaság.
2021. aug. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!