Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen jó bort tudtok? Középis...

Milyen jó bort tudtok? Középiskolabol ballago fiúnak lenne.

Figyelt kérdés
Irsai? Fehér és valami édes érdekelne

2021. jún. 11. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Középiskolából ballagó fiúnak NE bort adj!
2021. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egri Bodri, egy fiatalos rozé.
2021. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem érdekli a borkultúra akkor mindegy milyet, csak legyen szép az üveg, keltse a prémium hatást. Lehetne fémcímkés vagy homokfuvott "Gratulálok" felirattal, ha egyedibbre csinálnátok akkor biztos van aki gravíroz ilyeneket.

Bónusz pont a díszdoboz, már csak egy ilyen is nagyon megdobja:

[link]

2021. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jégbor
2021. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hacsak nem tudod biztosan, hogy azt szereti, akkot ne édes bort vegyél férfinek! Ha tudod, hogy azt szereti, akkor viszont édes borból tokaji aszút!
2021. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös: bocs az offért, én kifejezetten szeretem az édes borokat, de a tokaji aszuval ki lehetne zavarni a világból, annyira nem ízlik, egyszerüen túl tömény, nem borszerü, hanem inkább likörnek tünik!
2021. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Fehér és valami édes érdekelne" - érdekelnE vagy érdekelnÉ, ezt a fajtát Ő szereti vagy csak a Te elképzelésed? Persze lehet kivétel, de általánosságban a fiatalok inkább a töményekért rajonganak, például vodka, whisky, vagy valami márkásabb likőr (Jägermeister, St. Hubertus, stb.)

Ha mégis bor, akkor akad néhány különlegesebb fajta is, ha már az alkalom miatt lesz! Meg persze ártól is függ a dolog!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2017-es évjáratút vennék (ha akkor kezdte a sulit), egy Badacsonyi Szürkebarát például tökéletesen megteszi, akár Varga, akár Zeusz, akár más pincészettől.
2021. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"ha akkor kezdte a sulit" - hogy függ össze az iskolakezdés éve a bor évjáratával??? Ez nem a nosztalgiázásról szól!
2021. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9, oké, ez a te véleményed. Azért írtam úgy, hogy vennék, mert én szeretek nosztalgiázni, meg szeretem, ha egy ajándék picivel személyesebb.

Miért ne vehetne olyan évjáratot, mint amikor a sulit kezdte? Nincs jelentősége, csak apró figyemesség. Van, aki ezt értékeli, van aki pedig nem érti.

2021. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!