Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1 sörtől hányingerem van....

1 sörtől hányingerem van. Ennyire nem bírom az alkoholt?

Figyelt kérdés
Ha éhgyomorra iszok 1 sört, néha előfordul hogy hányok is tőle. Apám egy este alatt lazán megiszik 5 doboz sört plusz 2-3 feles pálinkát és szinte meg sem érzi. Nem a genetikán múlik hogy valaki mennyire bírja az alkoholt?
2021. márc. 10. 01:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor nem. Szerintem ne idd éhgyomorra. (Én például volt hogy túl sok narancslevet ittam éhgyomorra és tanúsíthatom, hogy attól is lehet hányni...)
2021. márc. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk három korty sörtől is hánynék, annyira nem bírom az ízét.
2021. márc. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert iszol ehgyomorra?:D
2021. márc. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Sok múlik a genetikán, de nem kell ezt erőltetni, hátha nem leszel alkoholista!
2021. márc. 10. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Éhgyomorra nem mindig bír mindent a gyomor. Főleg, hogy a sör szénsavas, #2: a narancslé meg szimplán savas :D

De egyébként embere válogatja, nem sok köze van a genetikához.

2021. márc. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Ismerős szitu. 1 sörtől nekem is az van, de a 3. után általában elmúlik.
2021. márc. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te korán reggel sörözöl? Imádom a sört mindjárt iszok is, de ez még nekem se menne amit te csinálsz.
2021. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: az alapján, hogy a kérdező az apjával példálózik, aki este iszik, valamiért azt tudnám feltételezni, hogy ha ebéd után sokáig nem eszik, neki az is éhgyomor.
2021. márc. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 as nagyon nevetek😂😂

Amugy 18-19evesen laktam en is baratokkal alberletben, elofordult hogy a reggelt egy-ket pohar pezsgovel inditottam, aztan delre mentem dolgozni jokedvuen😀

De sose hanytam

2021. márc. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!