Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Igaz hogy a rumtól lesz...

Igaz hogy a rumtól lesz legjobban másnapos az ember?

Figyelt kérdés
minőségi rumra gondolok, 10-20 ezer forintért.
2021. márc. 3. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A barátaimmal mondjuk kicsit drágább, 25-50 ezer forintos rumokat kóstoltunk múltkor. Eléggé megütött, de egyáltalán nem voltam másnapos, csodálkoztam is. Szóval szerintem ezt így konkrétan nem lehet kijelenteni, hogy mitől leszel másnapos és mitől nem. Ismerek olyat is, aki 2 sörtől baromi másnapos tud lenni. Ha minőségi a pia, és nem kevered nagyon, meg odafigyelsz a hidratálásra is (vizet is iszol mellé kellő mennyiségben), azzal csökkentheted a másnaposság veszélyeit. Amúgy meg az a titka, hogy mértékkel kell inni.
2021. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség.
2021. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja, de függ mástól is. Volt, hogy ugyanolyan piától másnapos voltam, volt, hogy nem.
2021. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!