Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Olcsóbb dobozos sörökből...

Olcsóbb dobozos sörökből melyik ami az iható is? Pl Rastinger, Aranykorsó tehát ami ilyen 150Ft körül van.

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 05:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A Rychtar valóban nagyon jó ár/érték aránnyal rendelkezik a keserű sörök kedvelőinek, jómagam is azok közé tartozom, de a pennyből eltűnt, viszont szerintem a sárga meg a piros aranykorsó is egész iható és akciósan 130-140Ft bár nem olyan karakteres. Én még a lidlből ajánlanám az argus majesticet, holnaptól pont akciós lesz 160Ft és az cseh sör nem annyira keserű mint a Rychtar vagy mint mondjuk egy Pilsner Urquell de azért kesernyés.
2020. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
A Pennyben kapható Adelskronen, nekem a búza söre tetszik, időnként veszek egy duplát.
2020. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Adelskronen is nagyon jó.
2020. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 MolotovPunk ***** válasza:
28%
Ebben az árkategóriában szerintem egyik olcsó sör sem jó.
2020. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tényleg, a jó öreg Áder könnye! Nagyon jó kis kompótos csuda, már csak ki kéne próbálni, mennyire hasít be másnap! Így tippre, mivel "rostos", sanszos, hogy kevésbé/nem.
2020. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!