Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik összetevő az a Monsterb...

Melyik összetevő az a Monsterben, ami megnyugtat?

Figyelt kérdés
Amikor megiszom, mindig nyugodtnak, és magabiztosnak érzem tőle magam. Engem nem felpörget, mint pl. a redbull, hanem a végletekig megnyugtat.Ez a piros változat, a Hamiltonos
2019. jún. 30. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én meg kifejezetten ideges leszek tőle.
2019. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nem tudom, de a hamiltonos a legjobb
2019. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Placebo lesz az
2019. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hinném hogy két energiaital között, ráadásul 2 neves, piacvezető termék közt ilyen szintű különbség legyen a hatóanyagokban. Persze nem lehet kizárni, hiszen mindenki másképp reagál az energiaitalokra. Végül is lehet hogy a kicsit kevésbé szénsavas, talán picit gyümölcsösebb íze miatt érzed ezt. De inkább szerintem is placebo jellegű lehet.


Személy szerint nálam minden energiaitalnak elég hasonló hatása van. Elsősorban pörgetnek, illetve ugyanúgy megvan ez a nagyon magabiztos, szinte a világ tetején érzés. Illetve valamennyire a nyugodtság is mert néha meg elkalandozok vagy nagyon chillesen érzem magam.


Akár közrejátszhat benne az is hogy milyen körülmények között fogyasztod. Én mondjuk zenét hallgatok miközben iszom, és nyilván a közérzetem változik attól ha valami keményebb vagy valami lágyabb, dallamosabb zenét hallgatok éppen. Bár lehet hogy ezzel a válasszal eléggé túlgondoltam a dolgot :D

2019. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A B vitaminokra tippeltem, de akkor ezek szerint nem.
2019. júl. 1. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!