Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Bio teákat lehet cukor és...

Bio teákat lehet cukor és citromlé nélkül inni?

Figyelt kérdés
Egészségesen táplálkozom, cukrot egyáltalán nem fogyasztok. Édesítőszereket sem. Bio teákat még sosem próbáltam, de az utóbbi napokban nagyon sok jót olvastam róluk. Gondoltam kipróbálom. Némelyiknek állítólag nincs túl jó íze, de nem is amiatt fogyasztanám.. Cukor nélkül is fogyaszthatóak ? Esetleg egy friss citrom levéből tennék bele, de ennyi.

2016. júl. 31. 09:56
1 2
 11/16 anonim válasza:
49%
Ha nem arról van szó, hogy az íze miatt aggódik (hiszen le is írta: némelyiknek állítólag nincs túl jó íze, de nem is amiatt fogyasztanám = nem baj, ha rossz ízű, a hatása a lényeg) hanem arról, hogy nem volt biztos benne, hogy édesítőszer nélkül hatásos-e, akkor nem értem mire fel ez a felháborodás. Lehet, hogy egyértelműre kérdezett rá, hiszen a hatóanyag a teában van nem az édesítőszerben, de nem kell egyből leszólni, nem tudta és kész. Most már fogja tudni, jól tette, hogy megkérdezte.
2016. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%

Jajj hagyjuk már ezt a baromságot...

Nem tudta, hogy a teában nem az édesítőszerben van-e a hatóanyag??

Egyszerűen csak egy rendkívül ostoba és életképtelen, idegesítő gyökér a csávó, akárhogy is próbálja mentegetni magát az "inkább megkérdezem" bullshittel...

2016. aug. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

Mert hogyne lenne édesítőszer nélkül hatàsos?

Még esetleg fordítva negérteném, hogy a méz, cukor, citrom gyengítené a hatàsàt, de az, hogy lehet-e anélkül inni...mert mi lesz, ha üresen issza? Összedől a világ?

Hű, mekkora hülyeséget csinált volna, ha kérdezés nélkül meg meri inni üresen....

2016. aug. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
27%
Ütném a kérdező fejét rendesen.
2016. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Fiú vagy ? Ha igen, akkor bántasz lányokat ? Csodálatos lehetsz. :)
2016. aug. 1. 09:53
 16/16 anonim ***** válasza:
18%

Ja, hogy lány vagy...

Erre nem gondoltam, de akkor ez sok mindent megmagyaráz.

2016. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!