Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Bio teákat lehet cukor és...

Bio teákat lehet cukor és citromlé nélkül inni?

Figyelt kérdés
Egészségesen táplálkozom, cukrot egyáltalán nem fogyasztok. Édesítőszereket sem. Bio teákat még sosem próbáltam, de az utóbbi napokban nagyon sok jót olvastam róluk. Gondoltam kipróbálom. Némelyiknek állítólag nincs túl jó íze, de nem is amiatt fogyasztanám.. Cukor nélkül is fogyaszthatóak ? Esetleg egy friss citrom levéből tennék bele, de ennyi.

2016. júl. 31. 09:56
1 2
 1/16 Nagy László Miklós válasza:
100%
Bio teákat, sőt bármilyen más teát is lehet cukor és citromlé nélkül is inni... ha nem teszel bele, akkor anélkül iszod...
2016. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
MINDEN teát lehet cukor és citromlé nélkül inni, és legalább 15 éve így iszom csak.
2016. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sejtettem. De, mindig szeretek biztosra menni mindenben. Inkább égetem magam teljesen nyilvánvaló dolgok megkérdezésével, mint hogy utólag derüljön ki, hogy hülyeséget csináltam. Persze nem feltétlenül a teára gondolok most. Köszi a válaszokat. :)
2016. júl. 31. 10:30
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Ez a kérdés egyszerűen fájdalmas.
2016. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Örülök. Mint már említettem, nem érdekel hogy teljesen nyilvánvaló dolgokat kérdezek. Biztosra akarok menni mindig. Sokaknak pont az a problémájuk, hogy nem mernek soha megkérdezni semmit. Aztán utána jó nagy hülyeségeket csinálnak. Úgy látszik, nekem pont az a problémám, hogy túl sokat kérdezek. :D
2016. júl. 31. 10:44
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
"Aztán utána jó nagy hülyeséget csinálnak" Mert ugye egy ilyen kérdést kiírni kisebb hülyeség,mint az elkészült teát megkóstolni,aztán ha nem bírod meginni,ízesíteni? Hát honnan a magasságosból tudjuk mi azt,hogy neked pontosan milyen az ízlésed,mennyire fog tetszeni cukor nélkül a nem tudjuk milyen tea,rengeteg van... Nem mérgező ízesítő anyagok nélkül sem,meg lehet inni. A zöld tea meg például sokkal finomabb ízesítés nélkül,csak jó minőségűt kell venni. Javaslom a levélteákat (nem filteres)
2016. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert te engedélyt kérsz ahhoz, hogy milyen módon igyál teàt?

Mi az, hogy lehet-e anélkül inni?

Én fekete teát nagyon ritkán iszom, de azt is minden nélkül, gyógyteát pláne.

De mégis mit okozna, ha anélkül/azzal innád?

Hogy biztosra kell menni..jézusom.

2016. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

Milyen hülyeséget te agyhalott?

Komolyan internetes segítség kell, hogy egy csésze teát megigyál?

Hogy a francba tudsz így létezni egyáltalán?

2016. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Látom, előszeretettel támadtok le embereket páran. De, nem tudom hogy pl Te, kedves utolsó válaszoló, olvastad-e, hogy írtam, hogy nem ilyesmikre gondolok. Nem a teára. Baj az, ha nem vagyok "otthon" abban hogy hogyan kell ilyen készítményeket inni ? Miért zavar ez téged. Azt olvastam, hogy mézzel kell inni, ha azt szeretnénk, hogy hatásos legyen. Ezért kérdeztem meg, hogy jó-e cukor, meg különböző édesítőszerek nélkül. Méz nélkül. Nem kell egyből hülyének titulálni az embert, csak azért mert mer kérdezni. ;)
2016. júl. 31. 12:23
 10/16 anonim ***** válasza:
20%

Elképesztő.

Teljesen elképesztő.

2016. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!