Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak én képzelem be, vagy...

Csak én képzelem be, vagy tényleg jól érzékeltem, hogy a mostani kólák sokkal hígabbak, vízízűek, barnák, mint 10 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés
2015. szept. 13. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Te képzeled be.
2015. szept. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak Te!
2015. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is romlott a minőségük!
2015. szept. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen noname cuccok minősége romlott, mert egy csomó áruház versenyben áll, hogy kié a legolcsóbb...vagyis ki tud minél kevesebb alapanyagot eladni.


A nagy márkáknak érdeke, hogy a minőség konzisztens legyen.

2015. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Azért azt tudni kell, hogy a nemzetközi élelmiszergyártók ugyanazon termékeket nem azonos receptura szerint gyártják. Tipikus a Coca-cola, aki maga bevallotta, hogy a magyarok mindent édesebben szeretnek, mint tőlünk nyugatra. Tehát a Mo-on vagy Mo-ra gyártott Coca-Cola termékek édesebbek.


Elképzelhető, hogy igyekszenek leszoktatni a sok cukorról szép lassan a népet, hisz a cukor sokba kerül a víz meg hozzá képes olcsóbb....


Kevesebb cukor --> több víz.....

2015. szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
74%
Elképzelhetö. Az csak egy elképzelés, reklámszöveg, hogy a kóla mindig ugyanaz marad. Németországban pl. pár éve korlátozták a szénsavas üdítök szénhidráttartalmát. Valami édesítöszerrel pótolják, nna azóta szarabb lett. És az is igaz, amit elöttem írt valaki. Az ízt a helyi gyártási lehetöségek és az emberek preferenciái is változtatják. A fent említett neves gyártó ezt hivatalosan is beismerte.
2015. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mobidick ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb porban árulni, ahogy a Kendy cég teszi?! Mindenki annyi vizet tesz hozzá, amennyit kíván, sőt "izzadós napokon" megspékelheti egy pici sóval is!?
2015. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: a bárokban, kocsmákban instant kóla van, egyik végén a szirup, a másikon a bubi, aztán összekutyulja neked a gép mielőtt kijön azon a zuhanyfejen :D


Szärabb is a "csapolt" kóla mint az üveges :P

2015. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!