Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mitol ilyen hires ez a Starbuc...

Mitol ilyen hires ez a Starbucks kávé?

Figyelt kérdés
tudom hogy amerikai meg minden.. Nektek mi a véleményetek rola? melyik a legfinomabb? mennyibe kerül? és mit ábrázol az a kep a poharakon?

2015. júl. 31. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Komoly társadalom pszichológiai tanulmányi eredményeket felhasználva, igen jelentős összegeket toltak be a cég PR-jába.

Ennyi.

Se több, se kevesebb.

2015. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Majdnem mindegyik kávéjuk jó, én rengeteget kipróbáltam "mert menő" Egy mcdonalds szintű üzletláncot épít ki, meki be is járnak az emberek starbuck is rengeteg van és szinte egységes. Tényleg csak az egyetlen egy baja, h kicsit drága.
2015. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer ittam ott, jó ízű a kávé, de egy ezres egy kis kávé, nekem abból kijön fél kiló őrült kávém :D

Szóval ne, ne röhögtessenek.

2015. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem hires, hanem ismert! Van kulonbseg.
2015. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt a marketing, ennyi a titka.
2015. aug. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Marketing, marketing, és még egy kis marketing
2015. aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Oké, hogy jól fel lett építve a brand. De finom is!


És egyébként azért ilyen drága, mert nem magyar pénztárcára van árazva. Külföldön a kispénzű fiatalok, és a csövesek gyűlőhelye, csakúgy mint a meki. Itthon pedig ezek felső kategóriás vendéglátóhelyek. De mint látjuk, itthon is van aki megfizeti.

2015. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés ár / értékben mit adnak, lehet finom, de lehet méshol olcsóbban kapni finomabbat.
2015. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Remek marketingesek dolgoznak ott.
2015. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!