Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mióta van a Starbucks Magyaror...

Mióta van a Starbucks Magyarországon? Szerintetek melyik a jobb a McCafés vagy a Starbuckos kávé?

Figyelt kérdés

2014. nov. 20. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

En kulfoldon elek es nekem kb. a fulemen folyik ki a Starbucks de mivel angliaban baromi nehez jo kavet kapni, ezert mindig odajarok mert ott legalabb (relative) jo a kave.


Ha pesten vagyok akkor en a normal kavezokat preferalom mert tokjo kavekat csinalnak, de ugyanilyen biztonsaggal ulok be szimpla kavezokba Parizsban, Romaban.....haaat Madridban inkabb marad a Starbucks:-))))


A McCafe-nal szerintem minden jobb:-))))

2014. nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szóval azt írod, hogy a McCafés kávé nem jó?
2014. nov. 20. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy szimpla alap kávét kérsz a McCaféban, az is jó. De ha egy rétegelt mandulaszirupos-karamellás csodát tejszínhabbal, és a tetején fahéjjal, akkor főleg cukorízt fogsz érezni...


A Frei kávézók nagyon jók amúgy, azt ajánlom. :) Az Allee-ban a Libri közepén van a kávézó, úgyhogy könyvek között fogyaszthatod el.

2014. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Starbucks viszonylag jo kavekat keszit, de a kavezok kozott egy gyorsetterem szintjen van.

A mc caffe-nal lejjebb meg semmi nincs.


A Frei mindkettore koroket ver.

2014. nov. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyebkent mitol lesz jo egy kave?

-Jo minosegu alapanyag

-Valodi, professzionalis kavegep

-hozzaerto barista kesziti el


ezekbol a mekiben kb egyik sincs meg.

2014. nov. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!