Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A szóda sózva van?

A szóda sózva van?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szódát iszunk, és egyre több fogy és én úgy érzem mikor iszom rá nemsokra kifejezetten szomjas vagyok.. Van benne valami ami kiváltja a szomjúság érzetet?
2015. febr. 22. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Víz + szén-dioxid, semmi más.
2015. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem,esetleg valami magyarázat arra,hogy megnőtt a folyadékszükségletünk? az egész családnak mióta szódát iszunk
2015. febr. 22. 11:16
 3/7 Nohémike válasza:
Nincs benne semmi olyan anyag ami növelhetné a szomjadat, de az ember könnyen megszokja ha ízlik. Azért igyatok mást is, mert a benne levő szén-dioxid nem tesz jót a szervezetnek, ha túl sok belőle a bevitel.
2015. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a bubis víztől mindig szomjas vagyok. Ezért nem iszom, inkább a menteset.
2015. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értettem :) köszönöm a válaszokat
2015. febr. 22. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Én nem is iszok vizet,pont ezért.Üdítőt szoktam,lehet most szörnyülködni,de mivel a víznek nincs íze,így olyan érzésem van,mintha nem ittam volna semmit.Csak lötyög a sok víz a hasamban,és szomjas vagyok ugyanúgy,mint előtte.Próbáltam áttérni a vízre én is,de csak a gyomrom fájt a sok víztől,mintha nem ittam volna semmit.
2015. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, hát ezen amit írtál nevetek de nagyon, bar lehet sírni kene. Jo nagy hülyeség, remelem te sem hiszed el.
2015. febr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!