Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért mondják hogy a kóla nem...

Miért mondják hogy a kóla nem egészséges?

Figyelt kérdés
Gyakran hallom hogy azt mondják "a kóla nem egészséges". A többi sem az, miért csak a kólára mondják ezt?

2014. aug. 24. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Mert tele van üres kalóriával.
2014. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

Mert 2 liter kóla felér 1 zsák kristálycukorral, ugyanúgy beviszed a szervezetbe, csak épp gondolj bele végig kanalazni 1kg cukrot, kicsit megterhelő volna.


A kóla semmire nem jó, max az íze miatt, idd és ne azért hogy pótolj vele más tápanyagot.

2014. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
91%
2014. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Tegyél egy pohár kólába egy csirkecsontot, majd másnap nézd meg, mi lett a csontból.
2014. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

A cikk ezt taglalja, jól.

[link]

2014. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
2-es: és a cukormentes?
2014. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Mert a kólát vedelik a legtöbben az üdítők közül. Én minden cukros löttyről megmondom, hogy nem egészséges, de általában aki issza, azt úgysem zavarja.
2014. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

2-es vagyok

A light kólában jelen van az aszpartám ami szintúgy édesítőnek minősül, tehát hizlal is valamelyest.

Szóval ha kólát iszik az ember, csak a lelkiismeretére hagyatkozzon, szerinte mennyi az ideális mennyiség számára.

2014. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Hizlal az édesítő? Azt meg hogyan? Abban kb. semmi szénhidrát nincs. És ne jöjjön senki azzal, hogy éhes leszel tőle, én sose leszek tőle éhes.
2014. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Phoney ***** válasza:
100%

ma 20:40

„a gyártókon kívül, senki se tudja, hogy pontosan mit is iszunk, amikor kólát öntünk le a torkunkon.” – ehhez amúgy mennyire kell hülyének lenni?


A fűszerezés összetétele titkos, semmi más. Amúgy meg nem a középkorban élünk, hogy ne lehessen analizálni egy folyadék összetételét. Ja, tudom, hogy egyesek a még középkorban élnek, naponta szembesülök vele.


Ha a kólában lévő filléres foszforsav ennyire csodatisztítószer, akkor miért nem azt használjátok mindenre? Ja?

2014. aug. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!