Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Cappy pulpy mennyire egészsé...

A Cappy pulpy mennyire egészséges? Rostok vannak benne, de gondolom azért adalékanyag is kerül bőven.

Figyelt kérdés
Nem értek a hátán levő Összetevőkhöz, ezért itt kérdem, aki ért egy picit is hozzá, mennyire egészséges?
2014. aug. 4. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A Cappy termékek viszonylag természetes összetevőket szoktak tartalmazni. Nem tudom ez a pulpy melyik, de épp úgy kiguglizhatod, mint én. Amikkel nem vagy tisztában, keress rá. Én csak akkor szoktam visszatenni a polcra valamit, ha minimum két E betűs van benne. Az italokon szoktak lenni ilyesmik, hogy aszkorbinsav, ilyen sav, olyan sav, színezék, antioxidáns, stb. A színezék kérdéses ugye, hogy természetes, vagy sem, mert pl. a Piroska málnaszörpöt bodzabogyóval színezik, ami a legjobb, mert természetes. Az antioxidánsra szüksége van a szervezetnek, de ki tudja, hogy a termékben lévőt miből nyerték.
2014. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most az aszkorbinsavtól is félsz vagy azt miért említetted?

[link]

2014. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alig van gyümölcstartalma, cserébe felcukrozzák. Nem egészséges.
2014. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek tőle, épp ezért említettem meg nagy vonalakban, hogy mikből szoktak állni, mert mindezekre rátud keresni a kérdező. Sokszor az ismeretlennek hangzó dolgok ártalmatlanok. Én nem tudom, hogy Ő mitől fél, ezért tartanám egyszerűbbnek, ha Ő rákeresne ezekre.
2014. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Igazából csak nagyon nagyon szeretem az ízét, pedig egyéb üdítőitalokat nem igazán. De mivel ezt nagyonis, gondoltam rákérdek mennyire lehet káros ha naponta fogyasztanám

2014. aug. 6. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!