Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen kávéfőzőt vegyek, ha...

Milyen kávéfőzőt vegyek, ha azt szeretném, h minden alkalommal frissen darálja hozzá a kávét?

Figyelt kérdés

Nézem az árajánlatokat,de nem tudom megállapítani. Ha van szemes-kávé tárolója, az azt jelenti?

A kicsit olcsóbbak meg rögtön ledarálják az egész mennyiséget és úgy tárolják?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2014. jún. 27. 06:21
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, azt jelenti, es nem, nem daralja le egyszerre az egeszet, adagonkent daral.
2014. jún. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen ahogy elöttem írták. Nagyon jó kávéfőzöket találsz a vaterán. Akár újat ,is vagy alig használtat.( garanciával) Ha már rászántad magad érdes ,többet áldoni rá ,mert hosszú távon megtérül az ára.

AEg ,Jura ,ezek és fhillipsek megbizhatoak.

Vásárláskor azt is nézd meg ,hogy te milyen kávét iszol ,és az alpján válasz gépet.

2014. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ha van szemes kávé tárolója, az darál.


Nekünk Saeco kávéfőzőnk van (Philips), nem volt drága, a legapróbb kis házi őrlős-gőzölős gépük, 90.000 ft. Mindig frissen őröl, nem tárolja. Nagyon finom így a kávé.

2014. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már nagyon jókat találtam. Még a hétvégén kiválasztok egyet.
2014. jún. 28. 08:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!