Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kedvenc Monster Energy?

Kedvenc Monster Energy?

Figyelt kérdés

Én eddig ittam zöldet, pirosat és sárga Rehabot. Nos:

A zöld sztem tök átlag, de finom :D

A piros nekem nem ízlett, egyértelműen cherry-s kóla íze van.

A Rehab meg mintha nem is energiaital lenne...mint a citromos Nestea :D Van egyáltalán benne energia?


A kék és a sárga milyen? Az ízlésem egyezik a tietekével?


2014. jún. 3. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Zöld: finom,

Piros: ez a kedvencem,

Sárga: nem rossz

Kék: rossz

Rehab: néha van olyan, csak ezt az energiaitalt tudom meginni, de alapból nem veszek


általánosan: mind túl édes, ha iszom reggel kávét, és dél körül egy monstert attól nagyon megfájdul a vesém, ezért pár hónapja csak red bullt, vagy hellt iszom.

2014. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rehab.
2014. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az uj absluty zero (kek) az finom nagyon.
2014. jún. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Itthoniakból a Rehab és az Assault, külfüldiekből Cuba-Lima, Ultra Red, Ultra Blue, Zero Ultra és javat még nem ittam, de be van tervezve és elvileg nagyon finom!
2014. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
2014. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a sárga a kedvencem :) ( a sztenderd sárgára gondolok, nem a Valentino Rossisra..) :P
2015. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az angol Assault. (piros) Nagyon finom, jobb mint a magyarországi. A Rehab meg igazából másnaposságra lett kitalálva, ahogy a nevében is benne van. "Rehab"... :D
2015. jún. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ilyen régi kérdésre mennyi válasz jön még?! :DD

Mentek a zöldek :)

2015. jún. 20. 10:52
 9/10 anonim válasza:
Monster Energy Zero Ultra <3
2016. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Gyűjtöm a dobozokat. Kóstoltam az amerikai "Gronk" nevűt, ISTENI, finom Tutti-Frutti, az én kedvencem :D A kávésak (Java) közül kóstoltam a Salted Caramel-t az is nagyon finom volt, szívesen megkóstolnám a többit is, a dobozuk már ugyan megvan, de üresen szereztem őket.. :) Az amerikai Juice Pipeline Punch nevűt dicsérték sokan, de azt még nem kóstoltam.. Hazaik közül a Ripper, tropikus gyümölcs ízű
2016. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!