Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Nagy baj ha minden pénteken...

Nagy baj ha minden pénteken iszok egy Monstert?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok.minden pénteken megyünk a haverokkal biciklizni.Mindig veszünk energia italt is,de nem nagyon viszem tulzásba csak egy fél liter mosnter minden pénteken.Nincs semmijen szív bromlémám,és semmijen mellékhatástse vettem még észre, nagyjából fél éve iszom.
2014. febr. 14. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gond.
2014. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 jdfGabrella ***** válasza:
nem
2014. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább igyál egy kis dobozost, és ha nagyon kell akkor fél-egy óra múlva még egyet. Anyagilag nem jársz rosszabbul, mivel pl. a hell az úgyis pont feleannyiba kerül mint a monster. Másrészt az energiaitalok nem túl egészségesek, ezért ha a szükségesnél többet iszol azzal csak magadnak ártasz. Ja, és az energiaitalok kiszárítanak ami miatt a legvégére csak mégjobban kifekszel.
2014. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a válaszokat.Nem vagyok akkora függő igazából nélküle is megvagyok,csak azért iszok mert ők is.De utolsó válaszoló köszi szépem a választ.Inkább iszok egy 2.5dl-est,az is elég.
2014. febr. 15. 06:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!