Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Karamellás és csokis tea?

Karamellás és csokis tea?

Figyelt kérdés

Vélemények érdekelnének a karamellás és a csokis teával kapcsolatban.

Önmagában finom? Vagy mindenképp plusz édesítést igényel?


A válaszokat előre is köszönöm.



2013. dec. 15. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de meg tudnád mondani, hogy hol lehet kapni? Nagyon finomnak hangzik :) Amúgy szerintem cukorral/édesítővel is finom, de én tuti raknék bele egy kis tejet is.
2013. dec. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Karamellás teám van csokisat még nem ittam.

Elég különleges íze van nehéz leírni. Először is ott a tea íz ahhoz jön még egy érdekes édeskés, karamellhez hasonló illat és íz.

Ugyanúgy lehet ízesíteni csak a karamell hatás miatt kevesebb cukrot teszek bele de teszek bele kevés citromot is. Egész jó és különleges.

Legújabban azt csinálom, hogy narancs levet facsarok bele plusz vaníliás cuki. Nagyon finom nekem tetszik az íze.

2013. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 Bárhol kaphatsz szerintem főleg nagyobb élelmiszer üzletekben szupermarketekben.

Van karamellás teája a Lipton-nak, a Teaháznak, a Dilmah-nak, Dallmayr-nak, a King's crown-nak.


Szóval széles a választék nekem a King's változat van és az jó. Ha jól emlékszem én egy százforintosban vagy egy kínai boltban vehettem. De van az üzletekben is csak nézz körül alaposan biztos megtalálod.

2013. dec. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Karamellásat ittam eddig, csokisat még nem. Ugyanúgy ízesítettem cukor és citromlé, mint a sima fekete teát, csak kevesebb cukorral. Ki kell tapasztalni, hogy kinek, hogy finom.
2013. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kakaós teafüvem volt már. Nekem nem jött be, ellentétben a vaníliással, viszont mindkettő annyira édesség jellegű, hogy nekem kellett hozzá édesítés. A normál füves teába nem teszek, de filteresbe is ritkán (bár a filteres nem éri meg, íze kevés, de drágább, mint egy megfelelő helyett vett, sokkal jobb teafű).

De ízlések és pofonok, biztos van, aki meg tudja inni magában az említett fajtákat és kellően élvezetesek számára. Ahogy a kávét is van, aki üresen issza, nekem az elveszi az élményt, nem kerek.

2013. dec. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Karamellás teám van, az illata isteni, de az íze túl tömény, a felét sem bírtam meginni, én tettem bele mézet és mandarin levét.
2013. dec. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

# 1

A Müllerben mind a kettőt lehet kapni, de a Rossmannban is láttam már karamellásat és most akciós egy "chocoffe-narancs" ízesítésű Gárdonyi tea.


A többieknek köszönöm a választ. :)

2013. dec. 16. 11:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Készítesz otthon karamellát és hozzáöntöd a teához. Ennyire egyszerű.
2017. jan. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!