Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi baja van mindenkinek az...

Mi baja van mindenkinek az alkoholmentes sörrel?

Figyelt kérdés

Szerintem tök jó hogy van, lehet mellette vezetni is (ha jòl tudom)

Apám meg öcsém szerint az nem is sör


aug. 31. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

1


A normál alkoholmentes sör az nem ízesített lötty.Csupán csak az alkoholt vonják ki belőle.Amúgy ugyanúgy víz,komló és árpamaláta az összetevő anyagai mint a rendes sörnek.

aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen ide, szégyen oda, én szeretem a citromos alkoholmentes sört. Mindjárt iszom is egyet. 🍺
aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2%
Apádnak meg öcsédnek igaza van. Nincs azzal semmi baj, de tényleg nem sör. Az alkohol hozzátesz az ízéhez, attól lesz a sör sör. Az alkoholmentesnek már az illata se olyan. Alkoholmentes sör? Koffeinmentes kávé?? Guminő???
aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Mind helyettesito eszkoz ahogy az elozo felsorolta
aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ízesítetttel semmi gondom de rendes jó ízű natúr alkoholmenteset még nem csináltak.
aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

A legtöbb alkoholmentes sörnek valami fura gejl édes mellék/utóíze van. Szinte az összes Magyarországon elérhetőt kostoltam már, és egyedül a peroni alkoholmentese volt számomra igazán iható. De azért az se 100%-ban hozza a tökéletes sör ízt. Úgyhogy, ha már sört nem ihatók, akkor inkább iszok valami limonádét vagy üdítőt.

Alkoholmentes sör kicsit olyan, mint a vegán húsmentes "húskészítmények". Ja, hasonlít, da azért nagyon nem ugyan az, mint a rendes.

aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Van neki egy érdekes íze. Nagyon sok ihatatlan. A valódi sörnek azt az erős zamatát egyik sem tudja utánozni, mert nincs bennük alkohol.

Az igazi 5% feletti sörök a legjobbak, elsősorban a bajor sörök.

aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a citromost szeretem, de csak a 2%-ost, mert a nullásnak fura az íze, túlságosan "mű".
aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
52%
Alkeszok, tuti
aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
Ami a drogosok ak az elvonóval... Az, hogy nincs benne alkohol. Az alkoholisták utálják csak.
szept. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!